Mladé herečky neodolaly a probraly kabelky známé značky
Zdroj: herminapress

Mladé herečky neodolaly a probraly kabelky známé značky

Vytvořeno dne 11.09.2020

Radka Pavlovčinová, Nikol Heřmánková Kouklová, Petra Nesvačilová, Marie Renčová a Henrieta Hornáčková se na chviličku proměnily v modelky. V butiku VUCH představily dámské doplňky, které tato značka zdobí český trh už 5 let. Jedná se o mladou módní značku, která vznikla na popud dvou kamarádů - Martina Kůse a Ondřeje Hyrše, kteří se po dlouhém průzkumu trhu se rozhodli pro výrobu dámských peněženek. Módní scéna pánům totiž přišla šedá, smutná a nevýrazná. Nebo naopak velice drahá a nedostupná pro běžné zákazníky. Po vyprodání první kolekce, což byl model putíkaté peněženky, bylo jasné, že našli díru na českém trhu!

“Puntíky zkrátka k módě patří již od nepaměti! My jsme je pojali v jejich nejpestřejší a nejbarevnější rovině. Lidi to baví a nás taky!”

Rok od založení společnosti vstupuje VUCH na slovenský trh a poté také na polský, maďarský a rumunský trh. S pomoci velkoobchodních partnerů lze nakoupit produkty Vuch již téměř v celé Evropě.

"Vše si tvoříme sami. Od první črty tužkou, až po zabalení produktu.”

Hlavní idea je vytvářet nevšední módní kousky plné barev a radosti. Kvalita je pro tým VUCH opravdu důležitá a neustále se snaží pracovat na zdokonalení ve všech směrech. Rozšířilo se portfólio na několik stabilních kategorií, mezi které patří především dámské peněženky, kabelky, hodinky, batohy a šperky.