Móda kvete v každém věku! Konvalinková a Písařík dělali „křoví“ modelkám a modelům z Centra RoSa
Zdroj: herminapress

Móda kvete v každém věku! Konvalinková a Písařík dělali „křoví“ modelkám a modelům z Centra RoSa

Vytvořeno dne 14.08.2020

Jako herečka je určitě hvězda a lidé jí mají rádi. Ne ale každý ví, že zvládá role nejen na jevišti nebo před kamerou, ale cizí jí není ani přehlídkové molo a Naďa Konvalinková si občas střihne i nějakou tu přehlídku. My jsme ji zastihli na červeném koberci, na akci kde doprovázela obyvatele rezidence RoSa, kteří představovali už pošesté v historii módu tentokrát inspirovanou 60. lety, navíc doplněnou zcela aktuálním bonusem – promenádou v rouškách.

„Nejsem na módních přehlídkách opravdu žádnou novickou. Už před více jak dvaceti roky jsme s Květou Fialovou začaly spolupracovat s jedním ateliérem, pro který jsme předváděly jejich výtvory. A jelikož oni šili i pro osoby trošku kulatější a dříve narozené, tedy skoro pro nás, tak jsme řekli, že do toho půjdeme. A tu modelingovou kariéru jsme si s Květou doslova vyšlapaly. Ona už je teď někde nad námi, ale já pokračuji, protože je to akce seniorská a ty mám ráda. Navíc jako Konvalinková jsem tady dostala i konvalinkovou roušku,“ svěřila se viditelně dobře naložená herečka a modelka.

Parťákem Konvalinkové byl, kromě dam a pánů v rolích modelů v nejlepších letech, tedy mezi 70 až jedenadevadesáti léty, i herec a zpěvák Martin Písařík.

„Pro mě je věk opravdu jenom číslo. Chcete-li vypadat dobře, pak je jedno, je-li vám třicet nebo osmdesát či ještě víc. Je to o eleganci a o tom, jak kdo umí módu na sobě nosit a nebojí se obléknout vkusně a se šarmem. A to tyhle dámy a pánové z RoSy dovedou. Já se také objevím na přehlídkovém molu, vrátím se do let, kdy jsme s kamarádkou také tvořili módní oblečení a určitě si to tu užiji. S módním návrhářstvím jsem ale z časových důvodů skončil a přišel jsem se sem inspirovat, protože už také nejsem žádný zajíc, a také vzal s sebou kytaru, abych alespoň trochu přispěl modelům a modelkám k příjemnému dni,“ prozradil Martin a jelikož se čas jeho přehlídky a následného vystoupení nachýlil, rozloučil se s námi, sebral kytaru a odběhl bavit sebe i početnou kolonii diváků a divaček.