Móda z Andělů: Neforemná Farna, polonahá Bezděková a elegantní Cristovao
Zdroj: herminapress

Móda z Andělů: Neforemná Farna, polonahá Bezděková a elegantní Cristovao

Vytvořeno dne 16.04.2023

Hudební ceny Anděl nejsou jen oceněním práce zpěváků, hudebníků, producentů a všech, kteří se okolo hudebního šoubyznysu točí. Je také přehlídkou šatů, rób či extravagantních kostýmů přítomných známých osobností.

Zpěvačka Ewa Farna přišla v modrých šatech a nebýt promyšlených střevíčků, vypadaly by šaty jako plášť do deště. Raperka Sharlota nezůstala nic dlužna promyšlené extravaganci a přestože byla zahalená od hlady až k patě, ukázala svoje potetované tělo.   

Asi nejkratší šaty v sále měla na sobě dvojnásobná maminka Emma Smetana, které to ve žlutém vedle svého manžela Jordana Haje hodně slušelo. Miska Andrea Bezděková nechala zase vyniknout svoje opálení, které nabrala na soutěži Survivor v Dominikánské republice. Šaty rafinovaně poskládané z pár kousků látky doplněné černými rukavicemi Andree krásně sedly.

Skoro až nudným dojmem působily střízlivé šaty zpěvačky Debbie či herečky Martiny Babišové, která přišla na udílení Andělů podpořit svého milého Kryštofa Bartoše, moderátora večera.

Naopak uzdu fantazie popustili sourozenci Radka Pavlovčinová a Adam Pavlovčin, o nichž je známo, že rádi, co se týká oblečení, experimentují a většinou úspěšně. Herečky Markéta Poulíčková a Dagmar Zázvůrková vsadily na kalhoty, Kateřina Pechová zase na černé šaty samý volán.  

Pánové se s oblečením moc nemazlili. Nebo že by opak byl pravdou a to, co vypadalo nevhodně, byl hodně promyšlený tah? Jako například tričko Lukáše Pavláska či kožená bunda Šimona Biliny.

 

 

 

Default User Image
Milan Pochop, 16.04.2023 07:09
A když podobné (horší) šaty měla na sobě Čvančarová,tak to bylo v médiích obdivovacích juchuchuchůů jak moc jí to sluší. Za mě,to víc sluší Ewě Farne !!
Default User Image
Eva, 16.04.2023 07:37
Za mě jen paní Říbalová a Cristovao. Ostatní ve stylu: "hele, koukejte na mě, jsem úlet roku!"
Default User Image
Honza, 16.04.2023 09:07
V naprosté většině vkus obsluhy kolotočů. Děsivá úroveň, kdy nedostatek talentu nahrazují hadrama.
Default User Image
Jiřina Gajdošová, 16.04.2023 10:04
Může mi, prosím, někdo vysvětlit ,co je to za módu - nošení šněrovacích bagánů na vyšší podrážce ke krásným večerním jemným šatům ?
Default User Image
SAM, 17.04.2023 05:42
Neskutečné, leckdy neuvěřitelné jak někteří se dokáží oblečením zviditelnit,- otřesné !