Moderátorka Eva Hecko Perkusová je opět těhotná. Požehnaný stav tajila 6 měsíců
Zdroj: herminapress

Moderátorka Eva Hecko Perkusová je opět těhotná. Požehnaný stav tajila 6 měsíců

Vytvořeno dne 16.09.2023

Moderátorka Eva Hecko Perkusová je velká tajnůstkářka. Je opět těhotná a svůj požehnaný stav úspěšně 6 měsíců tajila.

Nyní šla s pravdou ven. „Moc se na Tebe těšíme srdíčko naše,“ připsala pod svoji fotku. V elastických tmavých šatech je těhotenské bříško už opravdu vidět. A to ještě před pár dny na společenské události skoro nikdo nic netušil, rafinovaná róba vše skryla.

Svoje těhotenství také oznámila během televizního vysílání pořadu Showtime. „Užívám si to stejně jako při prvním těhotenství, protože nemám absolutně žádné komplikace,“ mimo jiné uvedla oblíbená moderátorka. S manželem Ivanem Heckem mají teprve devítiměsíčního syna Kiliána. „Miminko bylo v plánu. Přála jsem si dvě děti věkově blízko u sebe. Vyšlo nám to, bylo nám dopřáno."   

Takovou“ sprchu“ gratulací si krásná moderátorka ani nedovedla představit. Během hodiny stačily zareagovat tisíce Eviných přátel a fanoušků, mezi nimi Iva Kubelková, Eva Burešová, Bára Mottlová, Patricie Pagáčová a další.

 

 

 

Default User Image
frajer, 22.09.2023 16:11
takze si to shrnme perkausova poprve otehotnela a hned po porodu se varatila na obrazovky kvuli tomu byla prima nucena vyhodit gabinku laskovou a ted par mesicu po navratu do zprav je zase tehotna a kvuli tomu vyhodily gabinku za me je perkausova teda pekna svine proc se tam vubec vracela kdyz pujde zase na materskou to nemohla byt doma s deckem kdyz mela naplanovano zase brzo rodit perkausova je typicka kriva hnusna svine co pro prachy a misto udela skoro vsechno jenom aby se tam udrzela od te doby co vystipala laskovou ji nenavidim a ted jeste mnohem vic SVINE
Default User Image
Anonym, 22.09.2023 16:15
nechapu jak se muze tahle podrazacka libit chlapum vzdyt je to normalni svine