Potečou potoky slz? Eva Hecko Perkausová se loučí s diváky
Zdroj: herminapress

Potečou potoky slz? Eva Hecko Perkausová se loučí s diváky

Vytvořeno dne 11.11.2022

Těžko soudit, zda v tom máme hledat nějakou symboliku, nebo jen Eva Hecko Perkausová usoudila, že je nejvyšší čas odejít na mateřskou dovolenou. Jedno je jisté, na svatého Martina (11. listopadu) blonďatou moderátorku uvidíme na televizních obrazovkách naposled. Tedy alespoň na nějaký čas.

„Nerada bych porodila v přímém přenosu,“ vtipkovala Eva, která je v pokročilém stádiu těhotenství a brzy by měla přivést na svět chlapečka. Perkausová se netají tím, že moderátorský pultík bude opouštět s těžkým srdce, proto si také maluje, že by se do Hlavních zpráv vrátila, co nejdříve. Plánuji se vrátit hned, jak to bude možné a okolnosti mi to dovolí. Nyní je těžké určit přesné datum, hlavně aby vše dobře dopadlo,“ míní nastávající maminka.

Je tedy možné, že se Eva vrátí zpět, co nevidět. Také se ale může stát, že se jí běhání kolem miminka malinko protáhne. Moderátorka by totiž ráda měla početnou rodinu. Nebylo by proto divu, kdyby místo návratu na obrazovky ohlásila další těhotenství. „Děti jsem vždycky chtěla tři. Sama jsem ze tří dětí, mám dva starší bratry. Takže dvě minimálně, a kdyby mi pánbůh dopřál víc, tím lépe,“ svěřila se Eva nedávno časopisu Maminka.

Kdo bude usedat místo Perkausové vedle Romana Šebrleho je zatím otázka. Vedení televize zatím ohledně nové moderátorské dvojice dělá tajnosti. „Pro Romana Šebrleho máme atraktivní řešení. Roman už ho ví, brzy ho řekneme i našim divákům,“ uvedl šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. Nezbývá než se nechat překvapit. Stejně tak, jestli Eva Hecko Perkausová pod tíhou těhotenských hormonů udrží emoce na uzdě a při loučení nespustí krokodýlí slzy.

 

 

 

Default User Image
Dara, 11.11.2022 15:35
Ať všechno dobře dopadne a hodně zdraví vám i miminku. Je nejlepší a nejhezčí moderátorka 🥰💞🍀🌹
Default User Image
Anonym, 17.09.2023 04:28
tece hlavne spousta ejakulatu chapum kteri nad ni dennodenne masti svoje ptaky