Módní policie z večírku Novy! Nejlépe se umí obléci moderátorka Iveta Maurerová!
Zdroj: herminapress

Módní policie z večírku Novy! Nejlépe se umí obléci moderátorka Iveta Maurerová!

Vytvořeno dne 14.03.2024

Televize Nova v Obecním domě velkolepě oslavila 30 let od svého vzniku. Krásné jubileum přišly oslavit známé tváře napříč všemi pořady, které kdy televize uvedla na obrazovkách. Naše redakce byla samozřejmě u toho a zhodnotili jsme pro vás, jak se komu podařilo obléknout.

K nejlépe oblečeným patřila moderátorka Petra Svoboda. V dlouhých bílých šatech na jedno rameno s šifonovým rukávem vypadala jako víla. Líbí se nám i účes a jemný make-up. Co se ale nepovedlo zkombinovat jsou boty, ty bychom viděli raději v černé barvě.

Moderátorka Zorka Hejdová vypadala také skvěle! Dlouhé plisované šaty s hlubokým výstřihem v lila barvě jí moc slušely! Líbí se nám i odvážnější horní díl, protože Zorka má co ukázat. Make-up, vlasy i doplňky už jsou jen třešničkou na dortu.

Za to moderátorka Jana Adamcová zvolila šaty, ve kterých vypadala docela usedle. Tmavě modré šaty s krátkým rukávem vypadaly nudně. Celkový vzhled nezachránila ani příliš světlým make-upem a odbytým účesem. Snad bude mít Jana příště šťastnější ruku při výběru.

Moderátorka Inna Puhajková rozhodně nic nepodcenila a vypadala perfektně jako vždy. Dlouhé černé šaty s vysokým rozparkem v jednoduchém střihu, střevíčky, kabelka, šperky, účes i make-up se povedly na 1.

Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová dorazila ve splývavých cyklámenových šatech s hodně hlubokým výstřihem. Šaty, jak se říká neurazí, ale ani nenadchnou. Co ale můžeme pochválit je psaníčko a šperky.

Moderátorka Iveta Maurerová působila sexy a ladně, přestože horní část těla měla zcela zahalenou. Její třpytivé šaty měly rolák i dlouhý rukáv. Co ale měla odhalené byla noha, díky hodně vysokému rozparku. Celkově se nám ale Ivetiny šaty v kombinaci s doplňky a šperky moc líbí a outfitu tleskáme!

Moderátorka Pavlína Danková svůj módní výběr hodně překombinovala. Dlouhé hladké černé šaty s ozdobným štrasem na horní díle a rukavičky ze sametu se k sobě prostě nehodí. Co hodnotíme jako úplný krok vedle je růžové psaníčko.