Módní policie ze soutěže Miss! Nejlépe to zvládla Kateřina Průšová!
Zdroj: herminapress

Módní policie ze soutěže Miss! Nejlépe to zvládla Kateřina Průšová!

Vytvořeno dne 12.05.2024

Móda na Miss Czech Republic 2024, kterou vyhrála Adéla Štroffeková, přinesla opět kontrast mezi jemnou elegancí a extravagancí. Hosté si samozřejmě dali záležet, aby zaujali svými outfity. Některým se to povedlo, jiným zase méně. Projděte si naši fotogalerii a dejte nám vědět, jak se vám móda na Miss líbila.

Modelka Lucie Smatanová oblékla šaty na jedno rameno prodloužené až do dlouhého rukávu v královsky modré barvě. Šaty vypadají elegantně, ale neurazí ani nenadchnou. Co ale musíme pochválit je jemné líčení a účes.

Modelka Nikol Švantnerová vsadila na černou. Šaty na jedno rameno ve volném střihu ji pěkně sedly a dobře je doplňují i peříčka na dolním okraji šatů i rukávu. Líbí se nám i střevíčky, šperky a smaragdové psaníčko.

Mezi nejpovedenější outfity musíme jednoznačně zařadit šaty modelky Kateřiny Průšové. Jednoduché červené třpytivé šaty ke krku odhalovaly ramena a kopírovaly její dokonalou postavu. Líbí se nám i jednoduchý účes, líčení a decentní šperky. Od nás dostává 5 plus 1 hvězdičku jako bonus! Je to poprvé, co 6. hvězdičku udělujeme!

Influencerka Dominika Myslivcová nešla ve svých žlutých šatech přehlédnou. Zvolila jednoduchý korzetový střih s vysokým rozparkem a doplňky ve světle modré barvě. Boty a psaníčko se nám ale vůbec nelíbí.

I modelka Tereza Budková dorazila v červené. Jednoduché červené korzetové šaty s vysokým rozparkem ji slušely. Dobře vypadají i stříbrné doplňky. Pochválit nemůžeme volbu účesu a líčení, které je příliš výrazné a proto v tomto případě platí méně je někdy více.

Loňská vítězka Miss Justýna Zedníková obléka róbu, ve které střihem i barvou působila jako mořská panna. Šaty byly celé poseté kamínky a hezky je doplňují i rukavičky taktéž s kamínky. Justýně sluší i líčení a účes. Co bychom příště nechali doma je šperk na krku.

Moderátorka Eva Perkausová vypadá pár měsíců po porodu druhého syna výborně. Oblékla černé korzetové šaty s vysokým rozparkem, ve kterých vynikla její štíhlá postava. Skvěle zvolila i účes a líčení.

Modelka Andrea Verešová byla ta, která dorazila v jednom z extravagantnějších modelů. Korzetové šaty s velkým výstřihem v lila barvě a velmi bohatou sukní daly na odiv její velmi štíhlou postavu. Pochválit musíme i decentní šperky, účes a výrazné líčení.