Monika Bagárová udělala zásadní rozhodnutí! Po 4 letech přestala kojit dceru!
Zdroj: herminapress

Monika Bagárová udělala zásadní rozhodnutí! Po 4 letech přestala kojit dceru!

Vytvořeno dne 20.02.2024

Zpěvačka Monika Bagárová by měla dostat metál. Svoji dcerku Ruminku poctivě kojila celé 4 roky a rozhodnutí s kojením skončit, bylo jedno z nejtěžších v životě.

Přestože malá Ruminka je šikovná holčička, která v jídle není vybíravá, mateřské mléko si nedokázala odepřít. Maminka Monika jí nebránila, protože kojení považovala za jedno z nejkrásnějších období svého života. Přesto jednoho dne, řekla dost.

„Byl to krásný čas. Pro někoho možná příliš dlouhý, pro nás přesně tak dlouhý jak měl být. Kojení považuji za jedno z nejkrásnějších období i přesto, že obnáší své. První dny byly uplakané, nebudu lhát i mě ukápla slza. Cítila jsem ale, že je ten pravý čas skončit, teď když to cítím já, ne když to cítí ostatní kolem mě nebo kolem nás,“ přiznala zpěvačka.

Pro Moniku Bagárovou bylo rozhodnutí skončit s kojením těžké. Nemile to nesla i její holčička. I z toho důvodu se Monika svěřila se svými pocity, aby také ostatní maminky poznaly, že v tom nejsou sami. „Hodně štěstí všem z vás, které to právě teď taky řeší, nebo se teprve chystáte, přeji hodně trpělivosti, klidu. Je to velká věc ne jen pro nás, ale hlavně pro ty naše lásky. Byl to jejich přístav pocitů bezpečí, lásky, uklidnění a taky přece té největší dobroty na světě.“