Monika Leová s manželem představili svůj miniaturní byteček. Má něco, co my ostatní nemáme!
Zdroj: herminapress

Monika Leová s manželem představili svůj miniaturní byteček. Má něco, co my ostatní nemáme!

Vytvořeno dne 10.08.2020

 

Svůj cestovatelský sen si začíná plnit moderátorka a bývalá misska Monika Leová se svým manželem Martinem Košínem. Koupili starou dodávku a předělali ji na komfortní byteček 1+kk na kolečkách.

Svůj druhý domov pojmenovali něžným jménem LeVan.

Video soubor

„Chceme vyrazit na velký výlet, táhnou nás severské země. Ale kvůli covidu objedeme zatím Českou republiku. Alespoň auto pořádně otestujeme. Přece je už jedenáct let staré a je lepší, když nám to klekne někde tady doma, než ve Finsku,“ uvedla Monika.

Na předělávku jedenáct let staré dodávky si sice pozvali odborníky z Hagemann a.s., přesto se Monika s Martinem hodně zapotili. „Dodávku jsme koupili jako úplně holou, před tím rozvážela nějakou elektroniku či co. Něco jsme načetli, něco jsme zkoukli na internetu, něco poradili odborníci z Hagemannu. Martin je přes ty technické záležitosti a já přes estetiku. Nevím, jestli bych dovedla vyměnit pneumatiku. Mám tu sice nějaké náčiní, možná podle návodu bych se k tomu odhodlala,“ smála se Monika a pyšně ukazovala všechny vymoženosti, kterými LeVan disponuje.

LeVan se řídí Monice úplně skvěle, nebojí se tím jezdit. Se smíchem ale přiznala, že pro jistotu má nastudované také dokumenty o přežití v přírodě. Pro jistotu!