Muzikálový zpěvák Přemek Pálek shodil kila. Co ale neztratil, je charisma a mužný hlas
Zdroj: herminapress

Muzikálový zpěvák Přemek Pálek shodil kila. Co ale neztratil, je charisma a mužný hlas

Vytvořeno dne 23.06.2020

 

Odpočatý a na práci natěšený procházel charismatický muzikálový zpěvák Přemek Pálek Motýlím domem Pappilonia v centru Prahy. V klokance si mu hověla malá dcerka Bibien Melody a ta starší, Sofie, poletovala kdesi mezi barevnými motýli. Bylo vidět, že Přemek na sobě zamakal.

Pod tričkem se mu rýsovalo tělo samý sval.

Video soubor

„Dva měsíce jsem trpěl, přemýšlel jsem, jestli koronavir zvládneme finančně. Pak jsem začal sportovat, jezdit na kole, pročistil hlavu a začal si to volno užívat. Zjistili jsme, že k tomu hlavnímu přežití člověk zase tak moc peněz nepotřebuje. Musíme poplatit účty, to je jasné a pak už to nějak jde. Teď už bude to zase dobrý,“ uvedl optimisticky naladěný Přemek. Zatímco jeho přítelkyně herečka Charlotte Doubravová je ještě na mateřské a do práce se naplno pustí až v září, Přemek začíná pracovat už nyní.

„Dostal jsem nabídku účinkovat v muzikálu Kouř na Fidlovačce, v Divadle Radka Brzobohatého máme oprašovačky představení a zase na podzim se rozjedou představení v Kalichu.  Moc se na to těším, protože půjdu zase mezi lidi. Už mi z toho začínalo hrabat,“ přiznal Přemek Pálek, který si život zpestřil fungl novými brýlemi. „Na ty jsem pyšný. Jsou podle Ironmana od Marvela, toho miluju. Koupil jsem je na internetu,“ pochlubil se táta od rodiny a se smíchem dodal, že stejně tak mu přišla i konvička na kafe, díky které může vstávat ráno v půl šesté a nedělá mu to problém.