Na Muži roku čekal na Heidi Janků menší problém. Lehce si s ním poradila
Zdroj: herminapress

Na Muži roku čekal na Heidi Janků menší problém. Lehce si s ním poradila

Vytvořeno dne 29.08.2022

 

Zpěvačka Heidi Janků nechyběla v náchodském divadle na finále soutěže Muž roku 2022. Mladým mužům na soutěži zpívala už nesčetněkrát, tak si myslela, že už jí nemůže nic překvapit. A přesto se tentokrát něco našlo!

„Pořadatel soutěže David Novotný po mně chtěl písničku, na kterou by kluci mohli chodit promenádu. Tak jsem zabádala a našla. Akorát normálně tu písničku nezpívám, takže se jí musím znovu naučit. Ale to zvládnu, mám na to několik hodin. I když s tím učením je to čím dál tím těžší. Kdysi mi stačilo píseň jednou zazpívat a uměla jsem jí, dneska už tomu musím věnovat víc času,“ smála se Heidi.

Přiznala, že zatímco jsou finalisté čím dál tím mladší, jí roky naskakují. Nebere to jako nespravedlnost, naopak toho šikovně využívá. „Z těch mladých tahám energii a hezký pohled na svět. Nebráním se ani kamarádům této věkové kategorie. Tím, že nemám děti, potřebuji kolem sebe mladou generaci, abych neustrnula a měla stále nové vjemy. Oni žijí úplně jiný život, než jsme žili v těch dvaceti my. Mohou mi něco předat a já mohu něco předat jim. Takže se tomu nebráním, ale fakt jenom kamarádsky.“

S otázkou na mužský ideál ve svých dvaceti, byla Heidi Janků rychle hotová. „Já hlavně ve svých dvaceti byla prvně vdaná. Tenkrát frčeli filmoví ideální muži. A u mne to byl jednoznačně Belmondo.“

A jak finále soutěže Muž roku 2022 dopadlo? Koho porota vybrala jako nejsympatičtějšího Muže roku 2022?

Titul Muž roku 2022  - Mister International Czech Republic získal Matěj Švec, (č. 12)

Titul 2. Muž roku 2022 – Man ofthe Year Czech Republic si zasloužil Filip Šanda, (č. 9)

Titul 3. Muž roku 2022 – Mister Global Czech Republic obsadil Leon Vonaký, (č. 10)

Ceny prezidenta soutěže Davida Novotného získali: Men Super Model World - David Pleva (č. 11) a Petr Ngo (č. 4), Man of the World – Jan Balšán (č. 6), Mister Tourism World – Phillip Stoimenov (č. 7), Mister Grand International – Denys Poljanskyj (č. 3)

Vedlejší cenu Muž roku Optika Slavíková převzal Leon Vonaký (č. 10), Mužem roku sympatie Trenýrkárna.cz se stal Jan Balšán (č. 6). Mužem roku sympatie webu Ženy s.r.o. se stal Dominik Odstrčil (č. 8).