V boji o pomyslnou vítěznou vařečku se utkají fanoušci Ládi Hrušky. Kdo z nich zaboduje v Prostřenu?
Zdroj: TV Prima

V boji o pomyslnou vítěznou vařečku se utkají fanoušci Ládi Hrušky. Kdo z nich zaboduje v Prostřenu?

Vytvořeno dne 26.08.2022

 

Na obrazovky televize Prima se v pondělí 29. srpna vrací premiérová Prostřena. A začínají skvělou sešlostí lidí, kteří mají co do činění s pořadem Vychytávky Ládi Hrušky. Ano, ti kdo se podílejí na přípravě, jsou hosty a také moderátor pořadu, oblíbený Láďa Hruška se sejdou u jednoho stolu a předvedou, jak jim jde vaření. Vychytané Prostřeno je tady. A na co se můžete těšit?

Hned v pondělí se ke sporáku postaví Láďa. Jak proběhne jeho setkání s hosty a jak funguje nervozita? Kdo se splete a dárky bude dávat dalšímu hostovi, ne hostiteli? Nebylo by to Láďovo Prostřeno, aby nedošlo na vychytávky. Bude česneková. Tedy ta vychytávka.

V úterý bude vařit Marcela. Zaujme vegetariánským masem. Je to vůbec ještě maso? A z čeho se vyrábí? Komu chutnat bude, komu ne? Hostitelka připraví zemlbábu. Ovšem Láďa má blok a zkrátka ji nepozře. Podaří se Marcele metodou ANO – NE Láďu odblokovat? Marcela bude kouzlit s paprikami. Plněné budou zeleninou a dalšími dobrotami. Bude to ostatním chutnat a není Marcelino menu příliš odlehčené?

Ve středu se k vaření postaví mistr grilu, Miroslav. Zmate Láďu kanapkami nebo konopkami? Z čeho budou a co vše Mirek u grilu umí připravit? Láďovi chutná a jí hodně rychle vyhraje závod o to, kdo dojí první? Nakonec dojde i na vylizování talíře. Grilovat se u Mirka budou prsa z volně žijícího iberijského prasete. Komu steaky chutnat budou a jak Mirek oslní kukuřičným chlebem?

Ve čtvrtek bude o vítězství bojovat Tereza. Chystá si dort a další složité věci. Se smyslem pro humor ale zvládne vše. Proč sundává kůži z kuřete a využije kůžičky nějak dál? Bude mít nějaký nápad? Kdo si užije šmejdění u Terezky a do jakého parfému se zamiluje Láďa? Kdo si neporadí se stylem konzumace dýňových špalíčků, a koho dostane Terčina zábava v podobě pole dance? Jak tento sport půjde Láďovi?

V pátek bude vařit Radka. A představí Láďovu dílnu, prostor, kde se natáčí Vychytávky. Radka přijde o kůži. Svojí. Jak to vezme? S úsměvem, jak jinak. Hosté ale nečekají překážku při vstupu. Přelézat se budou nejrůznější překážky. A Láďa si přinese krabičky na zbytky. Probírat se u stolu bude antiparazitikum v podobě černé soli. Komu to bude vadit? Láďovi přece… Dárek v podobě vaječníkového koňaku odbourá nejen Láďu, ale i štáb. Jak tohle dopadne?

Kdo si nakonec odnese výhru? Dívejte se už v pondělí 29. srpna v 17.50 na Primě.