Proč byla sama? Krásná manželka Filipa Renče se veselila na oslavě narozenin
Zdroj: herminapress

Proč byla sama? Krásná manželka Filipa Renče se veselila na oslavě narozenin

Vytvořeno dne 04.11.2021

 

Nepřehlédnutelnou stránku v kalendáři české módní značky má manželka režiséra Filipa Renče, herečka Marie Renčová. Není proto divu, že nechyběla na křtu kalendáře, který byl věnován České maltézské mládeži, sdružující osoby s fyzickým či duševním handicapem.

„Už jsem kalendářů nafotila docela dost, protože se ráda zapojuji do různých charitativních projektů. A to už celých šest let! Líbí se mi, že značka Vuch se zapojuje do charitativních aktivit a líbí se mi i její výrobky. Jsou plné barev, tvarů a hodně mladistvé,“ uvedla Marie Renčová.

Neméně mladistvě vypadá i herečka, přestože už je maminkou skoro čtyřleté Sofinky. „Naší Sofii Marii budou na Štědrý den čtyři roky. Je teď doma a hlídá ji tatínek. Ať se spolu užijí,“ usmívala se Marie Renčová, která se po mateřské pomalu vrací k herecké práci. „S Prague Shakespeare Company hraji v Divadle Bez zábradlí ve Snu noci svatojánské. Teď jsem například pomáhala s týmem Vuch organizovat dnešní křest kalendáře a oslavu šestiletého výročí značky na trhu a čekají mne další projekty. Samá milá práce,“ uvedla herečka Marie Renčová, kterou také uvidíme v oblíbeném seriálu Polda.