Námluvy Písařovicové a Prachaře: Kdy a kde bude svatba?
Zdroj: TV Prima

Námluvy Písařovicové a Prachaře: Kdy a kde bude svatba?

Vytvořeno dne 07.05.2021

Nejvýraznějším článkem soutěže Máme rádi Česko bývá standardně kapitán Jakub Prachař. Je to on, kdo je zpravidla nejrychlejší v hádankách, úsudcích, vědomostních disciplínách i orientaci ve slepé mapě. Přestože ve svém týmu vystřídal už stovky hvězd, žádná ho zatím nezastínila. Až nyní Daniela Písařovicová. Předčila ho ve vědomostech, ale i v pohotovosti. Prachařovo ego neutrpělo, naopak. Zaujal

Video soubor
TV Prima

„Danielo, ty jsi nádherná. Zároveň nechutně inteligentní,“ vyznal se před kamerami Prachař a dal průchod romantickým představám. „Takhle vám to řeknu, až se jednou vezmeme, já si nechám tvoje jméno. Nevadí. Jakub Písařovic," zasnil se Prachař. A Daniele Písařovicové se tahle myšlenka evidentně také zalíbila. „Táta bude rád. Tati, slyšíš to?“ zareagovala. „A bude to v Peci,“ upřesnila, kde by mohlo proběhnout svatební veselí. K Peci pod Sněžkou má totiž Jakub Prachař už od dětství hezký vztah. „Je to domluvený,“ uzavřel Jakub Prachař.

Daniela Písařovicová zaválela i po zbytek soutěže. „Danielo, děkujeme, to je poprvé v historii tohoto pořadu, kdy se Jakub Prachař ani jednou nedostal ke slepé mapě,“ vysekl poklonu moderátorce i kapitán protihráčů Vojta Kotek.

S Danielou Písařovicovou v týmu Jakuba Prachaře změří vědomosti Richard Krajčo a Jaroslav Svěcený. Proti nim se v týmu Vojty Kotka postaví manželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková a bývalá biatlonová královna a moderátorka Gabriela Soukalová.