Nechat si dobrovolně naplácat na holou! Souboj v dámském Booty Slapu skončil obrovskými modřinami
Zdroj: herminapress

Nechat si dobrovolně naplácat na holou! Souboj v dámském Booty Slapu skončil obrovskými modřinami

Vytvořeno dne 11.09.2023

Nechat si dobrovolně naplácat na holou, je podstatou nového „sportu“ Booty Slap. Utkání mezi herečkou z filmu pro dospělé a hvězdou českého Instagramu moderoval a rozhodcoval herec z filmů pro dospělé Robert Rosenberg.

Claudia Macc, herečka filmů pro dospělé a vycházející hvězda českého Instagramu Zdena Černá alias Lulu Blonde se utkaly v zápase Booty Slap v rámci druhé série zápasů MMA RedFace.

Dámy nastoupily v tangách a v lodičkách na vysokých jehlách a po ráně do zadní části těla musely udržet balanc a nesměly překročit vyznačenou metu. V zápase, kdy na půlkách obou závodnic zbyla jen rudá „jelita“ vyhrála Lulu. Radost měla velikou.

Lulu před zápasem uvedla: “Já se určitě taky nemůžu dočkat, připadá mi to jako takový zajímavý sport. Dnes jsem poprvé viděla video z prvního kola a nadchlo mě to. Myslím si, že to spojuje estetiku a ten sportovní prvek dohromady, takže to je úplně ideální pro mě,” říká žena, která se neproslavila jen vztahem s Vémolou, ale také svou slabostí pro plastické úpravy.

Jen reakce lidí na internetových sítích byly rozporuplné a většinou nechápající. Nejvíc se lidi zajímali o to, k čemu je tato podívaná dobrá.