Vyberte si svoji Miss Baculaté křivky. Ženy sošných tvarů zabojují o titul
Zdroj: Se svolením Miss Baculaté křivky

Vyberte si svoji Miss Baculaté křivky. Ženy sošných tvarů zabojují o titul

Vytvořeno dne 09.09.2023

Každá žena je krásná, jen je občas potřeba najít někoho, kdo tu krásu pomůže objevit a přesně proto vznikla tato soutěž.

Do soutěže se mohou přihlásit ženy, slečny, dámy od 18 let a musí mít minimální konfekční velikost 46. Rozhodli jsme se podporovat ženy plných tvarů, aby našly své ztracené sebevědomí a jak s ním pak naloží je čistě na nich. Nepodporujeme obezitu, ale když je žena baculkou chce se také hezky obléci nalíčit a cítit se dobře ve společnosti. Přesně proto vzniknul projekt Baculaté Křivky , z.s. a samotná soutěž Miss Baculaté Křivky.

V pořadí už 7. finálový večer proběhne 16.9.2023 od 19:00 v Kolíně v hotelu Theresia a bude to opravdu podívaná.

Finalistky se vám představí při rozhovorech a přehlídce módních outfitů od společnosti Ulla Popken, své křivky odhalí v romantickém sexy prádle od společnosti Caresse, talent a um vám předvedou ve volných disciplínách a to vše podtrhnou poslední disciplínou ve  večerních šatech od společnosti Fego Atelier. Právě kolekce večerních šatů vznikala ve spolupráci s našimi finalistkami a určitě se máte na co těšit. 

Večer doplní hudbou skvělý DJ, producent Chosse Martinez.

Pokud by jste chtěli podpořit některou z finalistek a zároveň nám pomoci uspořádat další ročník soutěže Miss Baculaté Křivky 2024, máme pro vás ještě vstupenky na streamové vysílání. Ideálně prosíme načíst QR kod.

Kdo je finalistkami soutěže Miss Baculaté Křivky pro rok 2023?

1. Monika Schusterová z Dubnice u Stráže 

2. Klára Kuklová z Brandýsu nad Labem

3. Tereza Holečková z Volfartic

4. Danny Havlíková Hauková z Mníšku pod Brdy

5. Jenifer Fišerová z Pardubic

6. Denisa Fárová z Vodochod

7. Mariana Mašková z Olbramovic

8. Denisa Nováková z Doksy/Loket ( finalistka se přestěhovala do Lokte)

9. Lucie Venclová z Nového Boru

10. Simona Pavlíková z Dubé u České Lípy

11. Marion Kvašňovská z Prahy

12. Barbora Pavelková z Valdic

 

 

 

Default User Image
Mark165156, 10.09.2023 19:21
setkávám se typicky u štíhlých žen, že mají potřebu do tohoto vstupovat a obvykle shazovat. Je to celkem předvídatelné, ale primitivní a ubohé. Někteří muži prostě baculatější křivky preferují a taková je pro ně realita. U vychtlých prken pak nemají na co koukat a ty soutěže prakticky ignorují dokud se tam neobjeví ženy které splňují jejich představu toho co je sexy.
Default User Image
Mark156156, 10.09.2023 19:26
jsou to trošku evoluční hrátky, ten tzv ideál krásy nebyl definován evolučně ale uměle, nevychází z toho co se mužům skutečně líbí, vychází jen z toho že některé ženy mají potřebu ukritizovat svůj vzhled navzájem až do anorektického stavu a pak se tvářít vítězně :-).
Default User Image
Mark15651615, 10.09.2023 19:19
proč in? ... jsou prostě muži, kteří naprosto nepokrytě střídmě baculaté holky preferují a štíhlé často komentují "takovej spíš plochek kluk, nic pro mě" ... to je realita, nesouvisí to s propagací ničeho. Prostě jen specifická preference která se ano promítá i do soutěží miss.
Default User Image
Marie, 09.09.2023 13:54
Tedy promiňte, já svou váhu také neuhlídala a nejsem na to hrdá. Ale dělat , že je to normální? Popravdě, pohled na ženu přiměřeně plnou ještě ano, ale vystavit své břicho na kolenou je mírně řečeno - neestetické....
Default User Image
Anonym, 10.09.2023 10:46
A vystavit plastikové kozy a celé tělo předělané to je vporadku