Nechutný podraz v Ulici. Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi napoví krátké video
Zdroj: TV Nova

Nechutný podraz v Ulici. Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi napoví krátké video

Vytvořeno dne 25.05.2023

V seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, opět přituhuje. Například Hynek kolem sebe kope čím dál víc ve snaze získat Šimona natrvalo do své péče, což by mu podle něj jen prospělo. Aby získal u syna cenné body, neváhá zamést s Jirkou Hermanem, na kterého začíná pořádně žárlit. Jak ho podrazí? To napoví ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice. 

Gábina (Aneta Krejčíková) a její blízcí patří mezi nejoblíbenější postavy seriálu Ulice, který běží každý všední podvečer na TV Nova. Přitom právě Gábina, Šimon (Jakub Krause) a Jirka Herman (Jan Holík) mají za sebou hodně náročný rok, jenž zamíchal vztahy v rodině a naplno vrátil do hry také Hynka (Roman Vojtek), Šimonova tátu. Přestože ten do synovy výchovy příliš nezasahoval, po průšvihu se šikanou a pistolí o sobě začal dávat zase vědět. Vadil mu Gábinin benevolentní přístup k Šimonově výchově, vliv Jirky Hermana na Šimona i Šimonovy výstřelky a jeho zhoršený prospěch ve škole. Sečteno a podtrženo – když ho Šimon požádal, zda by k němu nemohl jít na čas bydlet, jen to uvítal. Zatímco Šimon si představoval, jak se mu uleví, Hynek to viděl jinak. Zavedl velmi přísná pravidla a nastavil Šimonovi takové mantinely, že ten začal po pár týdnech vzpomínat na pohodu u mámy přesně v duchu pravidla, že ten rodič, u kterého dítě bydlí, je méně oblíbený, protože vyžaduje plnění nejrůznějších povinností.

Přestože se Hynek, Gábina a Šimon domluvili, že Šimon bude bydlet u táty jen do konce školního roku a pak se vrátí nazpět k mámě, Hynek to chce nyní změnit. Podle něj to Šimonovi u něj svědčí, srovnal se ve škole, takže nevidí jediný důvod, proč to měnit, proč by se měl Šimon vracet k mámě. Má to ale malý háček. Samotný Šimon se chce k mámě přestěhovat co nejdříve, protože bydlení u táty, v jednom pokoji s mladším bráchou, je pro něj v poslední době spíše za trest. Hynek se ale jen tak nevzdává. Dokonce kvůli tomu udělá podpásovku na Jirku Hermana, aby u syna nasbíral cenné body. Co Jirkovi provede? A jak ten to vezme?

 

Video soubor

Zdroj: TV Nova