Nemoc zasáhla Katapult. Kapela odkládá vzpomínku na Dědka Šindeláře
Zdroj: herminapress

Nemoc zasáhla Katapult. Kapela odkládá vzpomínku na Dědka Šindeláře

Vytvořeno dne 24.05.2023

Tři roky vynucené koncertní pauzy zaviněné napřed covidem a posléze hledáním nových spoluhráčů Oldy Říhy čekali fanouškové netrpělivě na návrat skupiny Katapult. Osud ale brutálně zasáhl.

A to ještě před pár dny frontman skupiny Olda Říha poslal fanouškům nadšený vzkaz: „ Jak už mnozí víte, v historii Katapultu se začíná psát nová kapitola. Tak jako v životě – staré věci pomíjejí, aby mohly přijít nové. Tak přichází nový Katapult, silnější než dřív. Tahle změna není bolestná jako některé předchozí, kdy mí spoluhráči odešli na rockovou věčnost a zůstala po nich prázdná místa. Dnes nikdo nechybí, nikdo nezmizel, jen si jsou někteří svojí cestou tak, jak si přáli. Staré uvolnilo místo novému. A to nové – mí drazí- to je bomba. Už se nemůžu dočkat, až na vás vlítnem.“

Všechno je ale nyní jinak. Z důvodu onemocnění v kapele byly přeloženy termíny dvou premiér turné Katapultu Nostalgia tour 2023. 

Chlumec nad Cidlinou z 2. června na pátek, 23. června 2023 a Lysá nad Labem z  3. června 2023 na  sobotu, 24. června 2023.

Vstupenky zůstávají v platnosti a omluva kapelníka Oldy Říhy za tento „zásah vyšší moci“ s velikou pokorou teď „letí“ ke všem fanouškům skupiny.

 

 

 

Default User Image
KERRY 666, 25.05.2023 06:23
KATAPULT,NIKDY NEZEMŘE.DOKTOR SKÁLA ,O TOM,VÍ SVÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Default User Image
Vladimír , 26.05.2023 01:52
Výborný texty mistra Vostárka a jednoduchá melodie s hudbou a hlasem Oldy nám pomohla přežít dobu temna pro českou rockovou muziku a pomohla i nám v začátcich hudební kariéry a provázi nás dodnes ....jestli po necelých 3 lelech léčení na onkologii zdravi dovolí tak bych si rád poslech jak to Oldovi jde ..teď bych určitě ještě nemohl a náhradni termín možná ???? Jinak bych musel vydržet až do listopadu na Čáslav....tak snad...jóó...Až se bude psát rok 2006 bylo tenkrát šíleně daleko natož 2023...
Default User Image
xheme inc, 29.06.2024 19:29
Wonderful post but I was wondering if you could write a litte more on this topic? I'd be very grateful if you could elaborate a little bit further. Cheers!