Výměna manželek: Kříž, bičík a provaz v ložnici! Padesát odstínů šedi po Česku!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Kříž, bičík a provaz v ložnici! Padesát odstínů šedi po Česku!

Vytvořeno dne 17.03.2021

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jak si svérázná Jana poradí v nádražním domku v rodině bývalých bezdomovců a jestli dokáže temperamentní Alena přinést do prozatímní rodiny nějaké změny.

Asi největší překvapení této Výměny manželek čeká na Janu, a to ve chvíli, kdy ve své náhradní domácnosti vejde do ložnice, kde bude po dobu deseti dní spát. Zarazí ji kříž v rohu místnosti, který je ověšený lany, bičíky a dalšími zvláštními věcmi. Když se na to zeptá Míry, dozví se, že Alena ráda praktikuje věci, které známe z filmu Padesát odstínů šedi, Míra zároveň dodá, že se za to nestydí, ale že syn nemá do tohoto pokoje přístup.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Valašského Meziříčí, Janou (38), Jiřím (39) a Gitou (10). Jana a Jiří jsou spolu deset let a nyní chystají svatbu. Vztah podle Jany ovšem není úplně ideální, vadí jí, že Jiří je příliš velký romantik a až moc se snaží.

Na druhé straně se poznáme s Alenou (32), Mírou (36) a Matyášem (4), kteří žijí ve vesnici Branná. Rodina bydlí v nádražním domku a  pochvaluje si, že jsou odříznutí od ostatních lidí. Mirek je bývalý bezdomovec. Od Výměny manželek čekají to, že je posune dopředu. Alena doufá, že si trochu odpočine.