„Chci, aby mne sledoval Leoš Mareš,“ říká nová „instagramová lady“ Jitka Sedláčková
Zdroj: herminapress

„Chci, aby mne sledoval Leoš Mareš,“ říká nová „instagramová lady“ Jitka Sedláčková

Vytvořeno dne 16.03.2021

Herečka Jitka Sedláčková se rozhodla, že se naplno vrhne do virtuálního světa sociálních sítí. Po facebooku, kde je poměrně úspěšná, nyní koketuje s Instagramem. A půjde na to trochu jinak.

„Nechci zesměšňovat ty influencery, i když už i já jsem také dneska influencerka, ale chci zesměšnit celý ten způsob. Dneska se můžeš na Instagramu seznámit, rozejít, můžeš si vyznat lásku, můžeš si zaš..at, pardon za to slovo, ale takhle to funguje. Chci si z toho udělat legraci, chci, aby se lidé vrátili k sobě,“ vysvětlila Jitka Sedláčková, proč najednou vzala telefon a začala pracovat s touto, jí zatím neprobádanou, sítí.

Video soubor

Jitka začala točit videa, které mají dobrý ohlas a laťku sledovanosti si dala hodně vysoko. Chce, aby ji sledoval král Instagramu Leoš Mareš. Ke slovu sledovat ale má Jitka trošku výhrady. „To slovo sledovat, ve mně vzbuzuje hrůzu. Za komoušů, když tě někdo sledoval, bylo to o něčem jiném. Změnila jsem proto slovo sledovat na výraz pozorovat, inspirovat se,“ uvedla herečka a dodala, že na videa má pěkný ohlas a reakce lidí jsou vesměs kladné. I když… „Zjistila jsem, že asi tak 20% lidí ta videa nebere jako legraci, ale vážně si myslí, že si denně patlám kysanou smetanu na obličej. A na facebook mi chodí i nabídky. A takové příspěvky typu „máš pěkný prsíčka“, jsou úplně běžné. Říkám si, jak to pán může vědět, když mě v životě neviděl. Tohle hned mažu.“

„Příspěvky typu, máš pěkný prsíčka, mažu,“ říká nová „instagramová lady“ Jitka Sedláčková

Přiznává, že práce s novou sociální sítí pro ni nebyla ze začátku jednoduchá, ale má kolem sebe inspirativní lidi a pak se lépe učí. „Teď začíná v televizi Polda, odešla jsem z Divadla Na Jezerce a v ten den, kdy jsem se rozhodla, že budu dělat jen to, co chci já, zavolal ředitel Divadla Bez zábradlí Karel Heřmánek ml. a pozval mne na konkurz na Cabaret, který začínáme zkoušet. Točím s Irenou Pavláskovou. Mám kolem sebe samé inspirativní lidi. Já se s nimi vyfotím, a zeptám se, jestli je na Instagramu mohu označit. Mimochodem, to byl pro mne zase další neznámý termín. Nevěděla jsem, co znamená ten křížek, hashtag jsem vypisovala slovy. Můj instáč měl dva lidi, protože nikdo nevěděl, co tím myslím. Neproklikávalo se to,“ smála se Jitka Sedláčková a dodala, že teď jí pomůže už jenom ten Leoš Mareš.