Specialisté: Ondřej Pavelka střílí ostrými!
Zdroj: TV Nova

Specialisté: Ondřej Pavelka střílí ostrými!

Vytvořeno dne 29.04.2021

V další epizodě detektivního seriálu Specialisté, kterou bude televize Nova vysílat v pondělí 3. května, dojde k přepadení benzinové pumpy. Bohužel při ní přijde o život pokladní. Ze záběrů na kamerách Specialisté zjistí, že byl jeden z lupičů zraněn. A tak se rozjíždí pátrání po nemocnicích. Případ se však zkomplikuje a začíná boj o čas, při kterém jde o životy záchranářů, ale i o život zraněného mladičkého lupiče. Jednu z epizodních rolích si zde zahrál Ondřej Pavelka.

Hraju smutného chlapíka Jardu Dostála, kterému se zhroutil svět, a on to řeší ne příliš šťastným způsobem,“ prozrazuje o své seriálové roli Ondřej. „I když je podstatou naší herecké práce pochopit postavu, kterou hrajeme, musím přiznat, že já osobně bych podobnou situaci takovýmto způsobem neřešil,“ dodává tajuplně. Natáčení Specialistů ale za nijak zvlášť náročné nepovažoval. „Krve tam moc nebude, a když už, tak nebude opravdová. Nahradí ji kečup zředěný nějakým barvivem,“ usmívá se.

Ondřeje Pavelku čeká i několik scén se zbraní. Říká ale, že ho něco takového rozhodně nevyvede z míry. „Zbraň jsem měl už v rukách mockrát. I nabitou, a dokonce ostrými! Párkrát jsem byl na střelnici, kde jsem měl možnost ozkoušet si asi pět druhů zbraní,“ říká dále Ondřej, který bývá do detektivek obsazován poměrně často. Zahrál si například i v Kriminálce Anděl. V televizi se na sebe ovšem rád nedívá. „Člověk si pak vždycky zpětně říká, že mohl něco řešit jinak, spontánněji a zábavněji… To ale si k naší práci také patří, to věčné pochybování,“ dodává.