Jak se točí sex? Milostná scéna Laurinové a Němce: Nekonečné líbání a zapomenutá stopka
Zdroj: TV Prima

Jak se točí sex? Milostná scéna Laurinové a Němce: Nekonečné líbání a zapomenutá stopka

Vytvořeno dne 29.04.2021

Milostné scény jsou jednoznačně kořením každého seriálu. Prim v počtu jejich natáčení drží v seriálu Sestřičky Sabina Laurinová s Markem Němcem. Během natáčení té poslední jim bylo pěkně horko, zatímco režisér Vojtěch Moravec se dobře bavil. Podívejte se na záběry z natáčení, které v televizi neuvidíte!

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Diváci tyto scény milují, herci už o poznání méně. Natáčení milostných scén mezi herci nepatří k nejoblíbenějším. Sabina Laurinová a Marek Němec už jich v seriálu Sestřičky ale natočili tolik, že by mohli mluvit o rutině. Režisér Vojtěch Moravec je při natáčení té poslední pěkně potrápil. „Zapomněl“ totiž vyhlásit „Stop“, a tak herci hráli podstatně déle, než bylo potřeba. „Vojto, tys byl v kině?“ obořil se Marek Němec na režiséra. Ale ani druhý pokus dvojici nijak nešetřil. Naopak. Tentokrát se zapomněla kolegyně Renata Prokopová, která měla seriálové milence načapat. „Ty vole, to bylo nekonečný. Tady už mi v určitý okamžik začalo překážet oblečení. Takhle to nechci nechat dojít,“ smál se Marek Němec.

V záchvat smíchu propukla i Sabina Laurinová, i když ta milostným scénám zrovna neholduje. „Myslím, že tyhle scény nejsou příjemné nikomu z nás, jakkoli jsme přáteli. Pokaždé musíme překonávat stud. Pokud diváci uvěří autentičnosti příběhu dvou lidí, je to pro tvůrce výhra,“ myslí si herečka, která těmto natáčením šla sama naproti.

Byla to totiž ona, kdo před časem inicioval návrat Němcovy postavy Davida Hofbauera do seriálu Sestřičky. „Přála jsem si to, mně se s ním moc dobře hraje a je to skvělý člověk. Je to, jako kdybychom byli rodina a znali se už dávno,“ říká Sabina Laurinová. Seznámili se přitom až v ateliérech Sestřiček, dřívějšího Modrého kódu. „Seznámili jsme se v kostymérně, a rovnou jsem se zeptala, jestli si můžeme tykat, že za třicet dílů spolu budeme chodit,“ vzpomínala v rozhovoru pro Rádio Region herečka.

V seriálu Sestřičky aktuálně jejich postavy vrchní sestry Mery a lékaře Davida Hofbauera prožívají milenecký poměr. Mery je vdaná a David má přítelkyni, oběma je ale jasné, že patří k sobě. Dnešní díl toho bude důkazem.