Specialisté: Nové zločiny, známí vyšetřovatelé - Dejdar, Hána, Leimbergerová, Erftemeijer
Zdroj: TV Nova

Specialisté: Nové zločiny, známí vyšetřovatelé - Dejdar, Hána, Leimbergerová, Erftemeijer

Vytvořeno dne 24.08.2021

Specialisté patří již více než čtyři roky ke stálicím programu televize Nova, přičemž jejich obliba u diváků pravidelně stoupá. Za úspěchem seriálu stojí nejen atraktivní prostředí Prahy a okolí, kde se seriál natáčí, ale také zajímavé případy a zkušený tým elitních policistů.

V čele vyšetřovatelů opět stojí major Strouhal v podání Martina Dejdara. Mezi jeho kolegy nadále patří tři kapitáni, které hrají Eva Leimbergerová, Jiří Hána a Jacob Erftemeijer. Ani letos nebude nouze o atraktivní zápletky, akční scény nebo překvapivá rozuzlení.

Podzimní sezóna odstartuje epizodou Utrpení, v níž se ve vedlejších rolích objeví například Luboš Veselý v roli profesora a Ivana Uhlířová v roli zdravotní sestry.

Smrt šestapadesátiletého Bedřicha Stacha vypadá zpočátku jako sebevražda. Protože se však na místě najdou dvě sklenice na víno a otisk cizí boty, policie chce prověřit, zda mu někdo ke smrti nepomohl. Látka, kterou se otrávil, není lehce k sehnání a nalezení jejího zdroje může vést k dopadení vraha. Podezření padá na Stachovu vlastní dceru Annu, která vede lékárnu, ale také na klienty a zaměstnance psychiatrické kliniky. V jejím čele stojí profesor, který je známý jako veřejný zastánce práva psychicky nemocných pacientů na dobrovolný odchod z tohoto světa.

Premiérové díly oblíbeného detektivního seriálu Specialisté, který startuje na obrazovkách TV Nova v pondělí 30. srpna ve 20.20 hod. Díl s názvem Utrpení najdete na Voyo již dnes večer.