Polechtá vám bránice. Co si o nové soutěži myslí Jakub Prachař?
Zdroj: TV Prima

Polechtá vám bránice. Co si o nové soutěži myslí Jakub Prachař?

Vytvořeno dne 23.08.2021

V premiérovém zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček.

„Libor nemá špatné nápady, a když jsem slyšel, že v pořadu budou i Jakub, Miloš a Petra, tak jsem nad nabídkou vůbec neváhal. Chemie mezi námi fungovala, už když jsme se sešli úplně poprvé a nad pořadem jsme debatovali. Hned jsme se vzájemně doplňovali, dělali si legraci. Myslím, že to funguje moc hezky, a věřím, že se diváci budou bavit s námi,“ říká Ondřej Gregor Brzobohatý.

"Ondra do toho šlape, já se ho snažím jistit zezadu, Petra podle mě ještě neví, v jakém pořadu se ocitla, a Miloš coby služebně nejstarší se na nás se všemi svými zkušenostmi dívá dost opovržlivě,“ říká s humorem a sarkasmem v hlase Jakub Prachař.

Televize Prima zařadí osm dílů pořadu Inkognito na čtvrteční večery po seriálu Slunečná. První díl odvysílá 2. září ve 21.35.