Luxusní masérky se podělily o blaho Marka Taclíka. Kdy potřeboval služby maséra nejvíc?
Zdroj: herminapress

Luxusní masérky se podělily o blaho Marka Taclíka. Kdy potřeboval služby maséra nejvíc?

Vytvořeno dne 18.10.2021

Jako trní mezi růžemi se cítil herec Marek Taclík v masážním studiu v Karlíně. Nedalo se ale nic dělat, krásné dámy Dana Morávková, Bára Mottlová, Kristýna Kubíčková a Nikol Heřmánková ho jen tak domů nepustily. Prý až po masáži.

„Těším se na masáž, zapomenu na všechno a budu si jen užívat blahodárné ruce šikovné masérky. Masáž mi také pomáhala, když jsem tančil ve StarDance.  Ale tam jsem masáž neměl jako relaxaci, ale jako nutnost. Bolela mě kolena, skoro jsem nesešel schody a masér mě tenkrát dal dohromady,“ vzpomněl si Marek Taclík a přiznal, že preferuje thajskou masáž. „Mám ji radši, protože využívá větší sílu a já jsem hodně ztuhlý. Ale mám i fyzioterapeuta, který dovede skvěle odhadnout, co se mi se svaly děje.“

 Už od pohledu Marek Taclík trošku zhubl. „To je kabátem,“ žertoval herec, ale pak dodal, že by se naopak potřeboval víc hýbat. Pro práci nemá na sport čas. „V kondici mě drží děti. Malý Tonda toho opravdu naběhá hodně a  já musím být ve střehu a stále za ním,“ uvedl Marek Taclík, který momentálně dotočil film Po čem muži touží 2, točí na Primě a hraje v chystaném seriálu Národní házená.