Vašek Noid Bárta jako speciální host v Ulici! Napraví reputaci Lumíra a Hložánka po proflámované noci?
Zdroj: TV Nova

Vašek Noid Bárta jako speciální host v Ulici! Napraví reputaci Lumíra a Hložánka po proflámované noci?

Vytvořeno dne 25.01.2022

Lumír (Václav Svoboda) a Tonda Hložánek (Miroslav Hanuš) zažili minulý týden pořádnou divočinu, když se probudili s oknem jako výkladní skříň neznámo kde a navíc bez osobních věcí. Nyní bude mít jejich pařba nečekanou dohru. Jak je dožene hříšná noc? A jakou roli při tom sehraje muzikálová a rocková hvězda Václav Noid Bárta?

Lumír NyklTondou Hložánkem to v poslední době už ale se svými pánskými jízdami docela přeháněli. Tak dlouho si zahrávali, až se jim pití během posledního večírku naprosto vymklo z rukou. Jak se ocitli na hotelovém pokoji v Karlových Varech, navíc bez dokladů, peněz i mobilů, jim je doteď záhadou. Nemají ani páru, co všechno se oné osudné noci přihodilo, a tak se mohou jen modlit, aby to nebyl ještě větší průšvih, než jaký to už je. Tentokrát mají ale oba dva smůlu, protože všechno nakonec praskne. Konečně budou moci poskládat střípky oné čtvrteční noci, ovšem žádnou velkou úlevu jim to nepřinese. Právě naopak. Zjistí totiž, že z tohoto maléru se jen tak nevykroutí a že jim doma hrozí další průšvihy, i když se snaží zatloukat, co to jen jde...

Aby zažehnali blížící se tsunami, nutně k tomu potřebují asistenci Václava Noida Bárty. Přestože znají díky svým funkcím na radnici kdekoho, tahle hvězda je mimo jejich ligu a kontakt na Noida zřejmě sehnat nedokážou... Překvapivě se Václav Noid Bárta tento týden v Ulici nakonec objeví. „Bylo skvělý si tu opět zahrát. A přiznávám i trochu zvláštní, když mi během ostré před kamerou říkali Noide,“ komentuje svou návštěvu v Ulici Václav Noid Bárta a dodává: „Epizodní role už nehraju, ale možnost zahrát si sám sebe jsem nemohl odmítnout.“

Pro zajímavost – Václav Noid Bárta si v Ulici už zahrál, a to na jaře v roce 2011 coby člen kapely Masáci, pro kterou psal texty Pepan Pavlica (Tomáš Matonoha). Celá kapela (Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka, Vilém Čok a Vladimír Šafránek) přijela na Pepanovu velikonoční svatbu, z níž však na poslední chvíli sešlo, protože těhotná nevěsta Blažena Konopásková (Petra Špalková) odjela místo k oltáři do porodnice.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.