Oblíbená moderátorka Linda Bartošová hlásí odchod z České televize
Zdroj: herminapress

Oblíbená moderátorka Linda Bartošová hlásí odchod z České televize

Vytvořeno dne 28.07.2022

Oblíbená moderátorka České televize Linda Bartošová oznámila, že odchází po osmi letech z ČT. Ještě před tímto rozhodnutím si vzala několikaměsíční volno, kdy zřejmě rozmýšlela své další kroky.

„Odejít z České televize je jistě nejtěžší rozhodnutí, které jsem dosud udělala. Stálo mě to hodiny terapie, kartáře a věštkyni, ale hlavně měsíce přemýšlení, zvažování, analyzování a debat,“ napsala s jistým nadhledem Linda Bartošová na sociální síť.

Českou televizi opouští Linda po osmi letech. „Opustit instituci, která dělá tolik dobrého pro tuto zemi, opravdu není lehké,“ pokračovala mimo jiné moderátorka, která v ČT pracovala od roku 2014 a od září 2020 moderovala Události, komentáře, pak Události.

Linda Bartošová je absolventkou žurnalistiky na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Zabývala se modelingem a v roce 2012 se umístila ve vítězné trojici České Miss. V roce 2014 se stala členkou zahraniční redakce České televize a od září 2020 začala moderovat Události. Je také autorkou knihy Novinářky, která se sestává z rozhovorů s předními představitelkami české novinářské scény.  

Zdroj: Autorský článek