Ivana Andrlová byla pěkná dračice. Před postelovými scénami si kolegové herci dávali panáky na kuráž
Zdroj: herminapress

Ivana Andrlová byla pěkná dračice. Před postelovými scénami si kolegové herci dávali panáky na kuráž

Vytvořeno dne 03.08.2022

Herečka Ivana Andrlová prozradila, jak to bylo doopravdy s láskou Jana Čenského, a zavzpomínala na to, jak jeho a kolegy Jana Šťastného a Lukáše Vaculíka zaučovala v postelových scénách. Netajila nic a bylo to hodně zajímavé povídání.

Video soubor

Zdroj TV Prima

„Honza (Čenský – pozn.) vypráví, jak mě celou dobu miloval, ale trošku taky lže, musím říct. Uvedeme to na pravou míru. Já jsem byla v té době velmi zamilovaná, a on byl v té době taky velmi zamilovaný do úplně někoho jiného. Takže to byla láska platonická, a protože nebyla opětovaná, zůstala platonickou,“ okomentovala herečka verzi Jana Čenského o jejich lásce z minulého týdne: „Zamiloval jsem se do Ivanky Andrlové, ale poznal jsem, že je to marný. Já jsem na ni koukal už na škole. A nebyl jsem jediný. Na chodbě si mě nevšímala, a najednou jsem dostal scénář k inscenaci Příliš mladí na lásku a dozvěděl jsem se, že budou postelové scény, kde nebudeme úplně oblečení. Byla to moje první postelová scéna v životě. Tehdy jsem dělal atletiku, tak jsem se ještě mohl svlékat. Říkal jsem si, že si mě v té posteli třeba všimne, ale nevšimla. A v pohádce Princové jsou na draka už měla nějakého muzikanta, takže oči jenom pro něj,“ vyprávěl svoji verzi minulý týden Honzovi Dědkovi Jan Čenský.

Nebyl jediný, koho Andrlová v „hrací“ posteli zaučovala. „Já jsem byla vždycky v roli zaučovatelky. Nejdřív to byl Honza Čenský, pak Honza Šťastný a pak Lukáš Vaculík. Když se mnou točili velké role, já už byla známá, a oni začínali. V pohádce Za humny je drak byl Honza Šťastný tenkrát ještě na gymnáziu a teprve nastupoval na DAMU. V tom filmu točil dva dny mého nápadníka, byla tam svatba, hostina a měli jsme se políbit a na to si musel dát dva panáky. Vaculíka jsem zase zaučila ve Větru v kapse. To byl jeho první veliký film. Tam jsme taky měli postelovou scénu, kdy za mnou Lukáš vylezl oknem do vily. Byli jsme pod peřinou, Lukáš byl nahoře nahý, ale na nohou měl džíny, protože se styděl svléknout,“ vzpomíná Andrlová na období, kdy šla z role do role.

V poslední době se jí ale role v televizních inscenacích vyhýbají. To se teď díky novému seriálu na Primě změní. „Po dlouhé době budu v seriálu. Jsou to Dobré zprávy. Někteří mí kamarádi ale říkají, že když tam bude Andrlová, brzy to skončí. Já jsem totiž pechfógl. Hrála jsem v jednom seriálu, a dostala jsem nabídku na větší roli v jiném seriálu, tak jsem se z toho menšího nechala vypsat. Ale ten větší měl být osmdesátidílný a najednou po sedmadvaceti dílech ze dne na den skončil. A neměla jsem nic. Pak jsem nastoupila do jiného seriálu, šestnáctidílného, který byl údajně napsán pro mě. A v pátém díle mě přejelo auto,“ popisuje svoji smůlu na role poslední doby Andrlová. „Ve Zlíně mi odhalili hvězdu na chodníku slávy před kinem, které se bude bourat. A to je celej můj život,“ smála se herečka na zámku Loučeň v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka.