V ZOO se zrodila Lady Y. Michaela Pecháčková nahradila Evu Burešovou
Zdroj: TV Prima

V ZOO se zrodila Lady Y. Michaela Pecháčková nahradila Evu Burešovou

Vytvořeno dne 16.11.2022

Už to vypadalo, že nástupkyní za Lady X Evu Burešovou, která ze seriálu ZOO na chvíli zmizela kvůli mateřským povinnostem, bude Michaela Tomešová. V paruce, se škraboškou byla připravená vystoupit, osud a scénáristé ale toto žezlo nakonec předali Michaela Pecháčkové, která tak divákům předvede, jak je na tom se zpěvem. Natáčení se tak herečce přesunulo i do studia Václava Noida Bárty, který závěrečné skladby do seriálu připravuje. „Vím, že mě lidi budou srovnávat s Evou, která nazpívala pětašedesát dílů přede mnou, ale s tím nic nenadělám. Věřím, že diváci si Lady Y oblíbí,“ říká seriálová Sid, která nazpívala 15 cover verzí a tím rozhodně nekončí.

„Musím říct, že Míša přišla do studia naprosto připravená, všechno uměla a byla radost s ní pracovat,“ prozrazuje muzikant, který na jedné závěrečné písničce, aby byla kompletní, pracuje jeden den. A k tomu tihle dva připravují i velké překvapení pro fanoušky seriálu. „Dobře, prozradím vám to. Dlouho a nenápadně jsem se tvůrcům seriálu zmiňoval, že taky zpívám, a když už jsem to řekl asi popáté, tak jim došlo, že bude lepší mi něco dát,“ prozrazuje se smíchem Václav, který tak společně s Míšou do seriálu přispěje několika duety. „Myslím si, že se nám to povedlo a bude se to líbit,“ popisuje nadšeně Noid, který jako klávesák Lukáš přispěje tedy konečně i svým hlasem do mlýna. „Přišel jsem na nový způsob, jak ty písničky předělávat, a moc se nám to líbí.“

A nadšení z nové práce neskrývá ani nová Lady Y. „Nikdy jsem ve studiu nenahrávala, až teď s Vaškem, a musím říct, že je skvělý, milý, trpělivý a hodně mě podporuje. Je to naprosto jiná práce, než jsem do této doby dělala. Je to náročné, a to hodně! Ale moc mě to baví. A když jsem se poprvé viděla jako Lady Y? No, poctivě jsem se na to podívala a byl to nezvyk,“ usmívá se herečka.

 

 

 

Default User Image
Janina, 17.11.2022 16:03
Proč tu Pechačkovou pořád prosazujete.Hrát neumí,projev má strojenej,repliky odříkává jak básničku ve škole,po Haďákovi se zcela nemožně,toporně plazí.Je vidět že s chlapem nemá ještě zkušenosti.