Tohle že je babička? Při pohledu na polonahou Lucii Benešovou se tají dech
Zdroj: herminapress

Tohle že je babička? Při pohledu na polonahou Lucii Benešovou se tají dech

Vytvořeno dne 28.11.2022

Představitelka Rózy z oblíbené Slunečné Lucie Benešová je důkazem, že i babičky umí být šik. Když herečka sdílela na sociální síť nahý snímek ze sauny, na kterém její ladné křivky zakrývá pouze osuška, strhla se lavina pochvalných komentářů. „Ty jsi taková kočka, Luci,“ lichotila jí například moderátorka televizních novin Lucie Borhyová. A poklonami nešetřili hlavně pánové. 

Právě pravidelným saunováním se Lucie udržuje jak v psychické tak fyzické kondici. „Co jiného dělat v těchto sychravých dnech? Saunuju se o sto šest,“ připsala k fotce Benešová s tím, že když to jde, do sauny chodí i několikrát týdně. „Klepu na dřevo, je mi fajn a jsem jak řípa,“ pochvaluje si. V rámci otužování se nebojí jít i pod ledovou sprchu. „Jsem pak jako znovuzrozená,“ říká.

Kromě posílení imunity má hereččin oblíbený rituál pozitivní vliv i na její figuru. Benešová má krásnou postavu, kterou by jí mohly závidět ženy o mnoho let mladší. Proto se nemusí stydět vystavit fotky, které by před tím dlouze upravovala zkrášlujícími filtry. To ostatně herečka nemá vůbec v oblibě. Filtry na sociálních sítích nesnáším, já sama je nepoužívám, protože když vidím některé kolegyně, které znám, a na fotkách to jsou jiné ženy, jsem vzteky bez sebe,“ netají se Lucie.

To, že se čtyřnásobná matka v dubnu stala babičkou, ji tak nemusí vůbec trápit. Ani to, že jí padesátka klepe na dveře. Díky svým zvyklostem si určitě udrží mladistvý vzhled na dlouhé roky dopředu.