Pagáčová má Psí život: Musela jsem herce a psy narvat do dvou dnů, jinak by to nevyšlo!
Zdroj: herminapress

Pagáčová má Psí život: Musela jsem herce a psy narvat do dvou dnů, jinak by to nevyšlo!

Vytvořeno dne 28.11.2022

Už dvanáct let herečka Patricie Pagáčová pomáhá psům z útulku k lepšímu životu pomocí charitativního kalendáře Psí život. Tentokrát se do focení zapojili herci jako Martin Zounar, Dana Batulková, Tereza Brodská, ale také Veronika Arichteva či Milan Peroutka. A jak pejsci u focení poslouchali?

U focení pochopitelně nesměli chybět psi samotné Pagáčové. Ty si vzala z útulku a jsou to dva voříšci, kteří už mají pár kalendářů za sebou, a tak poslouchali jako hodinky. Zato zorganizovat focení jejích kolegů s jejich psy, už bylo náročnější.

„Myslela jsem, že to letos s dcerou nezvládnu. Ale pak mi to bylo líto a nechtěla jsem se toho vzdát, tak jsem volala své fotografce, že to musíme v srpnu nafotit. Ona měla pět volných dnů a já dva. Takže jsem všechny ty lidi musela narvat do těch dvou termínů, ale podařilo se,“ prozradila nám Patricie, která svou dcerku Bibianu (1,5) nechala během focení raději doma. „Focení a natáčení se zvířaty a dětmi je vždycky náročné, ale tím, že jsme fotili ty pejsky s jejich páníčky, tak to šlo. Někdo má pejska vychovaného líp, někdo míň, ale nakonec to šlo,“ prozradila herečka zážitky ze zákulisí.

Pagáčové se podařilo oslovit nejen herce a zpěváky, kteří pro ni fotili se svými pejsky už v minulých ročnících, jako třeba Milan Peroutka či Veronika Arichteva, ale také další milovníky psů.

Nováčkem v kalendáři je Tereza Brodská, která mezi psy vyrůstala. „Vždy jsme měli velký psy, labradory a třeba ta předposlední byla münsterlandský ohař, která se dožila úctyhodných šestnácti let a byla jsem v podstatě normální, co se týče psů. Ale teď mám Konráda a už normální nejsem. Konrád s námi spí v posteli, létá letadlem na dovolenou, místo příkazů mu všechno vysvětluji, povídám si s ním jako normálně s člověkem,“ práskla na sebe herečka, jak je na svou černobílou čivavu úzkostlivá.

Kdo pak mohl, přišel se Patricií Psí kalendář i pokřtít. Milan Peroutka si odskočil z muzikálu Okno mé lásky a provětral si hlavu na ledních bruslích na místním kluzišti, a samotná Patricie s Veronikou Arichtevou nechaly pro změnu doma své psy a vzaly na křest své ratolesti. Veronika syna Luku (2) a Pagáčová dceru Bibianu.