Hvězda ZOO a Slunečné se rozjede po republice. Eva Burešová má vlastní koncertní šňůru
Zdroj: herminapress

Hvězda ZOO a Slunečné se rozjede po republice. Eva Burešová má vlastní koncertní šňůru

Vytvořeno dne 18.01.2023

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si ke svým nadcházejícím třicátým narozeninám nadělila dárek. Vydá se na deset unikátních koncertů a svou muzikantskou cestu završí v pražské Lucerně.

„Těším se, že se vydám do měst, která jsou mi blízká, mám je ráda, ale dlouho jsem je nenavštívila. Teď to napravím. Fanoušci se mohou těšit na pořádný hudební nářez, rozhodně to nebude koncert jen k sezení,“ slibuje Burešová, která se momentálně na tour pilně připravuje.

„Kdo přijde, může se těšit na naše pecky, některé z nich budou oděny do nového aranžmá. Celou tour završíme v Lucerně, která je pro mě symbolická. Přesně před patnácti lety jsem si tam zazpívala v Praze úplně poprvé. Bude hezké v legendární Lucerně toto výročí oslavit. Čekají nás skvělé společné večery. Těším se na známé fanouškovské tváře a na seznámení se s těmi novými. Zároveň se na každé zastávce bude prodávat speciální merch, který bude k dostání jen na EVA TOUR 2023, výtěžek z prodeje půjde na charitativní účely,“ prozrazuje zpěvačka, kterou fanoušci loni ověnčili už druhým bronzovým slavíkem.

Koncertní turné Evy Burešové s kapelou – EVA TOUR 2023 – navštíví deset českých a moravských měst. Všichni se mohou těšit na známé písničky, ale i na novinky, které se právě dokončují.

EVA TOUR 2023: 10. 4. – BARRÁK Music Club, Ostrava, 19. hod., 11. 4. – S-Klub, Olomouc, 19. hod., 12. 4. – Sono Music Centrum, Brno, 19. hod., 25. 4. – Eurocentrum, Jablonec nad Nisou, 19. hod., 26. 4. – Kulturní dům Hronovická, Pardubice, 19. hod., 27. 4. – Měšťanská beseda, Plzeň, 19. hod., 2. 5. – Dům kultury, Ústí nad Labem, 19. hod., 3. 5. – Adalbertinum, Hradec Králové, 19. hod., 4. 5. – Kulturní dům JITKA, Jindřichův Hradec, 19. hod., 11. 5. – Lucerna Music Bar, Praha, 19. hod.

Zdroj: TV Prima