Linda Finková promluvila o rozvodu s Genzerem. Dáme si pak panáka
Zdroj: herminapress

Linda Finková promluvila o rozvodu s Genzerem. Dáme si pak panáka

Vytvořeno dne 01.02.2023

Zpěvačka Linda Finková promluvila o rozvodu s Richardem Genzerem, vysvětlila, proč ji dcera nerada potkává v bytě nahou, a prozradila, proč její maminka kvůli Karlu Gottovi zničila drahé šaty.

Rozvod Linda s Richardem Genzerem odkládali deset let. Rozhovor s Honzou Dědkem Linda natáčela krátce před rozvodovým stáním. „Ještě je manžel, zatím. Ale už podnikáme kroky. Už to brzo dopadne. Ale jsme v klidu, my se těšíme. Zjistili jsme, že ten termín máme oba volno. Chtěli jsme u toho oba být. Soudce se divil, že většinou u toho lidi nechtějí být, posílají za sebe někoho. Ale my si uděláme selfíčko, pak si dáme panáka a užijeme si to,“ plánovala Linda – a jak řekla, tak také udělali.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

S Richardem Genzerem má Linda už dospělou dceru Viktorii, která měla vůči mamince v pubertě jisté výhrady. „Mojí dceři vadilo, že chodím doma nahá. Ale já nechodím normálně doma nahá. Před dcerou klidně, ale třeba ráno, když se převlíkám v koupelně, tak se nezačnu schovávat. Ale že bych přišla k obědu nahá, to ne,“ vysvětlila Linda s tím, že s dcerou mají krásný vztah. Stejně jako ho má se svou maminkou Lídou Noppovou, která byla svého času vokalistkou Karla Gotta. Na koncerty s ním si kupovala šaty za své. „Maminka si tenkrát koupila šaty na jeviště asi za 400 marek, to byly strašné prachy tenkrát. Měly na sobě volány. A přišla za ní Jitka Zelenková a říká: Karel říkal, že ty šaty se mu nelíbí. Nebo něco takovýho. Maminka se naštvala, přišla k němu do pokoje, vzala nůžky a ty šaty před ním rozstříhala a nacpala do koše,“ práskla Linda Finková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.