Ledová královna Taťána Kuchařová sice nosila korunku Miss ČR 2006, ale její vítezství bylo pro mnohé velmi překvapující
Zdroj: herminapress

Ledová královna Taťána Kuchařová sice nosila korunku Miss ČR 2006, ale její vítezství bylo pro mnohé velmi překvapující

Vytvořeno dne 23.05.2023

Dnes si již málokdo vzpomene na dubnové finále Miss ČR v roce 2006 v Brně, kdy k překvapení novinářů a mnohých přítomných hostů zvítězila tehdy osmnáctiletá Taťána Kuchařová. Dívka, která neprojevovala téměř žádné emoce, a jen výjimečně se na jejích rtech mihl úsměv. Novináři jí dali přezdívku Ledová královna. Už tehdy si však šla tvrdě za svým cílem, tedy být za každou cenu úspěšná a využít k tomu kohokoli. Tento fakt v současnosti pociťuje i její bývalý manžel Ondřej G. Brzobohatý.

Na veřejnost se totiž dostala intimní věc mezi bývalými manželi Táňou Kuchařovou (35) a Ondřejem Brzobohatým (40). A sice církevní žaloba, kterou modelka na hudebníka podala. Kuchařová v ní Ondřeje nařkla z nevyjasněné sexuální orientace a nevyžádaných sexuálních praktik. Proti tomu už se Brzobohatý ostře ohradil.

V církevní žalobě, kterou má k dispozici deník Blesk a Brzobohatý je přesvědčený o tom, že jim ho zaslala sama Taťána Kuchařová, jsou podrobné informaci z jejich intimního života. Žalobkyně, tedy Táňa, ve svém spisu uvádí, že se Brzobohatý převlékal za ženy a choval se jako žena. „Vyrostl jsem ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště. Jako děcko jsem se často převlékal za různé postavy z filmů a chodil se pak předvádět rodičům do obýváku. Zkrátka mě tyhle transformace bavily a baví doteď. Jsem i velkým fanouškem Drag Queen. Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju,“ přiznal Blesku muzikant.

V žalobě se dál také uvádí, že Ondřej po Táně chtěl sexuální praktiky, kterým se ona nedobrovolně podvolila. Dokonce také, že manželé navštívili sexuoložku, jelikož Kuchařová chtěla vědět, zda není Ondřej homosexuál a není jeho převlékání za ženu dědičné. Obojí sexuoložka vyvrátila.

Brzobohatý je naprosto v šoku, že se jeho bývalá žena rozhodla takové věci řešit veřejně. „Taťána celou dobu mluví o tom, že jí jde o anulaci církevního sňatku. Tomu rozumím. Proč ale posílá celé znění církevní žaloby do Blesku? Urychlí to snad proces rozhodování soudu. Nebo jen chce docílit toho, aby se o mně psalo v negativním světle? Já bohužel celou tuto záležitost čtu jen jako pomstu vůči tomu, že jsem si od ní dovolil odejít,“ řekl deníku Brzobohatý s tím, že mu Táňa v minulosti jasně sdělila, že pokud se rozvedou, zničí ho.

Kuchařová se proti tomu ohradila.Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat,“ vyjádřila se na sociální síti k celé kauze modelka. Teď už je jen otázkou, zda celá tato kauza bude zohledněna u církevního soudu