Magda a Prokop z Ulice se neudrží. Vášnivé hádka, slzy a pak najednou…
Zdroj: TV Nova

Magda a Prokop z Ulice se neudrží. Vášnivé hádka, slzy a pak najednou…

Vytvořeno dne 13.05.2024

Věrní diváci seriálu Ulice se před necelým rokem jen těžko smiřovali s rozchodem Magdy (Veronika Čermák Macková) a Prokopa (Ondřej Studénka). Stále doufali, že ti dva krizi překonají a dají se znovu dohromady. K tomu však nedošlo.

Magdě se po prázdninách vrátil do života její expartner Eddie (Jiří Panzner), Prokopa pak sbalila Soňa (Lucie Vondráčková). Nějaký čas pak trvalo, než si to mezi Magdou a Prokopem sedlo. Nyní spolu skvěle vycházejí, což je ale trnem v oku Soně, která na Magdu žárlí čím dál víc. 

Prokop a Magda ve starých kolejích…

Ještě před týdnem by Prokop i Magda mohli unisono tvrdit, že Soňa nemá nejmenší důvod cítit z Magdiny strany jakékoliv ohrožení ohledně jejího vztahu s Prokopem. Jenže teď se Prokop ocitne právě mezi Magdou a Soňou. Pravda, Magda se před nedávnem přiznala Eddiemu, že si asi nikdy nezvykne na to, že Soňu a Prokopa potkává společně v domě, kde bydlí. Přesto považovala vztah s Prokopem za uzavřený. Už brzy ale bude všechno jinak. Stačí, aby se Magda a Prokop opět vášnivě pohádali jako za starých časů, a najednou je všechno zpět. Zase mezi nimi zafunguje vzájemná chemie, opět podlehnou síle okamžiku.

Nový začátek mezi Magdou a Prokopem?

Magda stále s nikým nechodí, mezi Prokopem a Soňou to před pár dny pořádně zaskřípalo, částečně i kvůli Magdě. Soňa o Prokopa sice zabojovala, její nová taktika jí, zdá se, vychází, ale co když platí i u něj, že stará láska prostě nerezaví? Dají se Prokop a Magda znovu dohromady? Spousta diváků Ulice by si to stále přála. Už jen proto, aby Soňa dostala další pořádnou ťafku. 

Video soubor

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Ludvík, 13.05.2024 16:24
Ufňukaná Iva by se už konečně měla probudit a jít tvrdě za svou obhajobou. Divím se scénáristům, dnes jsou skoro v každých garážích kamery, takže by mělo být bez problémů zjistit správnou verzi nehody. Podle toho co jsme viděli, chránila Iva svou dceru před napadením opilými mládenci!