Parte Simony Postlerové. Chybí jména maminky Jany a bratra Alexandra
Zdroj: herminapress

Parte Simony Postlerové. Chybí jména maminky Jany a bratra Alexandra

Vytvořeno dne 08.05.2024

Jen těžko se lze domnívat, proč parte Simony Postlerové (+59), které zveřejnilo Divadlo Radka Brzobohatého, kde herečka hostovala, chybí jméno bratra Simony Postlerové, Alexandra Postlera mladšího (62).

Vztah obou sourozenců byl, jak se zdá, v celku v pohodě. To vlastně dokresluje i fakt, že Simona se chystala za bratrem odcestovat do Pardubic, kde je bratr Lexa v angažmá ve Východočeském divadle v Pardubicích. Tuto informaci sdělil Blesku při vzpomínce na Simonu její herecký kolega Igor Bareš: „V pátek mi řekla, že jede vlakem za bratrem Lexou do Pardubic. Hraje tam v divadle.“  

Vztah Simony Postlerové s její matkou Janou Postlerovou (80) je léta tak říkajíc na bodu mrazu. Podle všeho se na tom nezměnilo nic ani ve chvíli, kdy vnučka Jany Postlerové Magdalena přivedla na svět dceru a ze Simony tak „udělala“ babičku a z Jany prababičku. Veřejně se o jejích špatných vztazích vědělo, pravý důvod si však Simona nechávala pro sebe. Můžeme se domnívat, že patrně toto je fakt, proč parte jméno matky Jany neobsahuje.

Pro upřesnění ještě připomeňme, že bratr Simony Postlerové, Alexandr Postler, se narodil v roce 1962. Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Od roku 1994 je členem Východočeského divadla v Pardubicích.

Tatínek Simony Postlerové, tedy Alexandr Postler starší, se narodil v roce 1937. DAMU absolvoval v roce 1962 v ročníku Radovana Lukavského. Hostoval v pražském Národním divadle. Filmoví fanoušci si ho mohou pamatovat ve slavném filmu Jiřího Krejčíka Vyšší princip, kde vedle Jany Brejchové, Ivana Mistríka nebo Františka Smolíka ztvárnil roli jedno ze zastřelených studentů během heydrichiády.     

 

 

 

Default User Image
Tom, 08.05.2024 11:25
Verejne se vi, ze to byla krava. Nechutnosti s parte dokazuji, ze pozustali ji maji v genech
Default User Image
Tom, 08.05.2024 11:26
Ve 26 se necha pokrtit, vstoupi do matky cirkve a zacne nenavidet matku. Katolici jsou pokrytecka kostatka
Default User Image
Radek, 08.05.2024 19:17
Plácáte samý nesmysly- takoví lidé, jako vy jsou plní komplexů a zloby. Nyní příležitost-napadnout katolíky, viďte....nemám slov....
Default User Image
Jitka, 08.05.2024 11:56
Váš sprostý a naprosto nevhodný komentář dokazuje, že vůl jste především vy.
Default User Image
Tereza, 08.05.2024 13:13
Plně souhlasím. Mně byla jako herečka více než nesympatická. Vůbec nemůžu pochopit, proč o ní píší jen v superlativech.
Default User Image
Hana, 09.05.2024 15:39
Proč vám byla nesympatická,co vám udělala,vy jste ji znala nebo s ní dokonce někdy bydlela ? Hlavně že vy jste sympatická všem !!!!!!!
Default User Image
Albert prodava…, 08.05.2024 13:57
Jsou dulezitejsi veci. Treba jak supermarket Albert vydava tryznivym zpusobem mucena kurata za cerstve.