Petr Kostka konečně na jevišti Divadla Broadway. Zatím tam hrál vždycky jen z filmu
Zdroj: se svolením Divadlo Broadway

Petr Kostka konečně na jevišti Divadla Broadway. Zatím tam hrál vždycky jen z filmu

Vytvořeno dne 07.05.2024

Petr Kostka byl hostem 100. reprízy muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská. Herec v muzikálu ztvárnil na projekcích roli Pána Boha. Slavnostního představení se zúčastnili také autor scénáře a režisér Zdeněk Zelenka.

„Mám rád oslavy, takže když je příležitost něco slavit, rád se účastním. Tentokrát jsme slavili přímo v divadle na jevišti. Na každé správné oslavě nesmí chybět dort, na tu dnešní jsme s mým Dominikem upekli dort pod vedením Besky. Také mě těší, že nás navštívil Petr Kostka, který nás každé představení muzikálu Láska nebeská provází v roli Boha a navíc mám v hledišti tchýni a švagrovou,“ svěřil se představitel hlavní role Ondřeje Macháčka Milan Peroutka.

Jako na každé oslavě nechyběly květinové dary, dort a hrající herci si připili na dalších minimálně sto dalších repríz.

„Osobně moc oslavy nevyhledávám, ale v divadle už se stalo tradicí, že se vždy s Milanem Peroutkou ujmu tradičního přípitku. Je zajímavé, že oslava vždy vyjde na termín, kdy hraju já. Na každé představení se moc těším, protože moje role je komická a vždy se na jevišti pořádně vyřádím. Troufnu si říct, že naše role má u diváků největší úspěch od první chvíle, kdy naše Metelková vtrhne na jeviště,“ svěřila Sandra Pogodová.

V dalších rolích se na jevišti Divadla Broadway představili Josef Vojtek, Naďa Konvalinková, Ondřej Bábor, Martin Schreiner nebo Bohuš Matuš.