Šéfka: Na Karlu útočí stíny z minulosti. Stále hledá vraha manžela
Zdroj: TV Nova

Šéfka: Na Karlu útočí stíny z minulosti. Stále hledá vraha manžela

Vytvořeno dne 05.03.2022

Je hluboká noc a na podlaze své vlastní ložnice leží nahý muž se šňůrou od lampy omotanou kolem krku. Vypadá to, že zaplatil životem za lehce nestandardní sexuální hrátky, jeho milenec po sobě v domě dokonce nechal tričko. Anebo že by to bylo jinak?

V dalším díle nového krimiseriálu Šéfka bude Karla Langerová (Kateřina Winterová) muset řešit podivnou noční vraždu v rodinném domě. Mrtvý zřejmě doplatil na svou zálibu v mladých chlapcích, protože důkazy vedou jasným směrem. Do vyšetřování se okamžitě zapojuje celý Karlin tým. Jan Trunpeta (Petr Konáš) zahajuje intenzivní pátrání mezi pražskými prostituty, zatímco Richard Čech (Jan Holík) se na internetu snaží vyšťourat něco bližšího k práci zavražděného, což Karle velmi nečekaně připomene její vlastní minulost.

Jan Holík pak svou roli charakterizoval takto: „Mojí postavou je kapitán Richard Čech, který už dlouho čeká na povýšení. To ale nepřichází. Navíc je docela úzce zamotán do Karlina pracovního i životního příběhu a obestírá ho tajemství.“

Zatímco v první epizodě mohli diváci při vyšetřování zavítat mezi pražskou smetánku, v druhém díle je čeká sestup na společenské dno mezi feťáky a prostituty. Tentokrát to působí, že viník je jasný, přesto se Karle na celé situaci něco nezdá a nevylučuje, že by ve vraždě mohl mít ve skutečnosti prsty někdo mocnější než obyčejný narkoman.

Povede se Karlinu týmu odhalit skutečného viníka? Sledujte v sobotu 5. března ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.