Oblíbení zlouni opět na scéně! Podívejte se, jak Lábus a Vladyka točili dvojku Bambitky
Zdroj: Fairytale Production

Oblíbení zlouni opět na scéně! Podívejte se, jak Lábus a Vladyka točili dvojku Bambitky

Vytvořeno dne 09.11.2021

Tajemství staré bambitky 2 je volným pokračováním jedné z nejúspěšnějších domácích pohádek posledního desetiletí. Diváci se mohou těšit nejen na loupežníka Karabu v podání Ondřeje Vetchého, ale také na dva záporáky - vychytralé rádce Ference a Lorence, které si opět zahráli Miroslav Vladyka a Jiří Lábus.

Ferenc a Lorenc byli sice na konci prvního dílu vyhnáni z království, ale nechtějí svou potupu nechat bez odplaty. Takže se ani trochu nezměnili?

„Myslím, že ne. My jsme prostě pořád takový normální, příjemný český kluci,“ směje se Miroslav Vladyka. Na natáčení po deseti letech se s kolegou Lábusem těšili. „Nevěřil jsem, že je to deset let! Myslel jsem, že to je tak pět. Jak ten čas je relativní, že jo... Samozřejmě vím, ta pohádka se hodně reprízuje, takže měla úspěch u diváků, tak jsem si řekl, že by si zasloužila, aby se tohle udělalo. I když se říká, že druhý díl není nikdy jako ten první, tak já pevně věřím, že tady to tak nebude a že se to bude líbit stejně jako první díl,“ říká Jiří Lábus.

V hlavních rolích: Ondřej Vetchý, Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Veronika Khek Kubařová, Valentýnka Bečková, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Václav Noid Bárta, Petr Štěpánek, Markéta Plánková a další.

Premiéra je plánována na 9. prosince 2021.