Zděšení v Like House 2! Proč se ve vile objevil hezounek Adam Kajumi z jedničky?
Zdroj: TV Prima

Zděšení v Like House 2! Proč se ve vile objevil hezounek Adam Kajumi z jedničky?

Vytvořeno dne 09.11.2021

Nový týden ve vile Like House začal šokem! Po příjezdu influencerů z víkendu přivítala partu virtuální moderátorka Lucia.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Vítám vás zpátky! Kristal, minulý týden si zmiňovala, že se ti špatně usíná o samotě. Přemýšlela jsem, jak to vyřešit. Ano, tušíte správně. Přivítejte, prosím, nového účastníka Like House." 

V tu chvíli se ve vile objevil influencer z první řady Adam Kajumi. Přivítaly jej šokované výrazy. Takovej šok! No, to ne! Myslel jsem si, že přijdou všichni a bude challange jednička vs dvojka. Byl jsem z toho nesvůj. Říkal jsem si, že si lupnu neurol, protože tohle by nebylo úplně příjemné,“ reagoval Tadeáš.

Adam nakonec přiznal, že jde o planý poplach. „Je to sranda, přišel jsem vás jen pozdravit, nebudu tady s vámi. Jsem dneska Freescootův řidič. Přijde někdo, kdo je krásnější a zajímavější,“ komentoval Adam příchod nové soutěžící Anastázie Chomičové, která se influencerům představila vzápětí. Nejvíc mě rozsekal Tadeáš! Když jsem se na něj podíval, tak jeho výraz byl jakože, co je to za kreténa,“ smál se Adam.