Nikola Buranská sekla s modelingem. Teď ji láká úplně něco jiného
Zdroj: herminapress

Nikola Buranská sekla s modelingem. Teď ji láká úplně něco jiného

Vytvořeno dne 09.11.2021

Modelka Nikola Buranská pověsila modeling na hřebík a postavila se na druhou stranu barikády. Nyní přehlídky a eventy sama organizuje. A hodně jí to baví.

„Dala jsme se na dráhu produkce a marketingu. Za těch 15 let, co působím v modelingu a před tím v České Miss, jsem nasbírala spoustu kontaktů a zkušeností. Modelky, které si beru na přehlídky, jsou moje kamarádky a spolupráce je dobrá,“ pochvalovala si Nikola, která se před přehlídkou zimní kolekce sportovní značky nechala zkrášlit v kadeřnictví v centru Prahy.

„Svoje přirozené vlasy mám kudrnaté. Ale zkusila jsem kde co. Jednou jsem měla na přehlídku vyčesaného kohouta, málem jsem neprošla dveřmi. To byl asi největší bizár, co mi kdy na hlavě vytvořili. To jsem pak ráda, že mi ve Franck Provost dají vlasy zase do pořádku. O vlasy hodně pečuji, chodím minimálně jednou za 14 dní na různé kůry a na vlasech je to znát,“uvedla Nikola Buranská, která se ale krásnými vlasy nemá komu pochlubit. Je single a těší, jestli se objeví nějaký sympaťák, se kterým by jí to klapalo.