Olga Lounová si z kojení na veřejnosti hlavu nedělá. Při natáčení musela nakrmit hladovou dcerku
Zdroj: herminapress

Olga Lounová si z kojení na veřejnosti hlavu nedělá. Při natáčení musela nakrmit hladovou dcerku

Vytvořeno dne 05.06.2023

Sedmiměsíční dcerka Olgy Lounové má za sebou první filmovou roli. Stejně jako její máma se zúčastnila křtu knihy Gump – pes, který naučil lidi žít, kdy tato událost byla natáčením jedné ze scén filmu Gump 2.

„Stát před kamerou není pro mne novinkou. Sice to není úplně moje profese, ale vždycky si ráda od zpívání, psaní a skládání hrozně ráda na plátno odskočím. Mám pocit, že vždycky tvořím něco na dlouho. Koncert odehrajete a jdete na další. A film ten zůstává,“ usmívala se zpěvačka v prodejně Kniha Dobrovský a přiznala, že ne vlastní vinou zdržela natáčení. Malá dcerka Arianne měla hlad a Olga musela jít kojit. „S kojením na veřejnosti problém nemám. Když se to udělá decentně, proč ne. Nikdo si na mne ještě nestěžoval. I tady v knihkupectví, které se vlastě proměnilo ve filmový plac, mi nabídli židli trošku v ústraní, abych dcerku mohla v klidu nakojit. Myslím, že společnost je vstřícnější.“

Přestože je Olga Lounová máma na plný úvazek, nezahálí. „Teď jsme dotočili Gumpa a chystám premiéru filmu o Dakaru, který jsem natočila minulý rok. A pak chystám velký koncert na příští rok v O2 Universum. Snad to stihnu,“ uzavřela vyprávění Olga Lounová a vrátila se ke své malé dceři, kterou zatím obětavě hlídala její babička.