Seriál Ulice měli na chvíli v režii malí herci. A dospělí se nestačili divit
Zdroj: TV Prima

Seriál Ulice měli na chvíli v režii malí herci. A dospělí se nestačili divit

Vytvořeno dne 05.06.2023

V ateliérech Ulice bylo pořádně živo. Do ateliéru přišli nejen výherci soutěže se svými dětmi, ale také dětští herci, kteří které diváci důvěrně znají právě ze seriálu Ulice. Ti si pak vzaly malé výherce do parády a jejich režii je provedli kulisami, kde se seriál Ulice natáčí. Velkým překvapením bylo pro všechny i setkání s představitelem Miloše Knoblocha, hercem Jiřím Štréblem.

V seriálu Ulice, který vysílá každý všední podvečer TV Nova, se uskutečnily oslavy Dne dětí. Tyto epizody se natáčely s několikatýdenním předstihem, ovšem dětští herci z Ulice o oslavy tohoto svátku nepřišly ani v reálu. Produkce seriálu uspořádala nejen pro ně velkou akci, které se kromě nich zúčastnili také výherci soutěže a skalní fanoušci Ulice se svými dětmi.

Ti přijeli do ateliérů ze všech koutů republiky a cesty rozhodně nelitovali. Zatímco děti slavily po svém a okamžitě se skamarádily s představiteli Vojty (Felix Šrámek), Miloška (Lukáš Masár ml.), Lexíka (Filip Hornyak), jenž se přišel pobavit i s mladším bratrem, a Kustíka (dvojčata Rafael a Samuel Martinicovi), dospělí se těšili hlavně na prohlídku ateliérů a setkání s herci, kteří ten den právě natáčeli.

Splněním tajného přání a velkým překvapením pro všechny zúčastněné bylo setkání s Jiřího Štrébla, představitele svérázného Miloše Knoblocha, s kamarádkou výherkyně z Lesnice u Šumperka. Při vzájemném představování totiž došlo ke komické situaci, protože paní se jmenuje příjmením Knoblochová. Jiří Štrébl v první chvíli netušil, jestli si z něj jen nevystřelila. Když ale zjistil, že se tak paní doopravdy jmenuje, zcela upřímně z něj vypadlo: „Tak to vás teda lituju.“ A oba, včetně všech lidí kolem, pak lehli smíchy.