Ozbrojení bodyguardi, luxusní vozy a hotel! Co tam dělá Nosková s partnerem?
Zdroj: herminapress

Ozbrojení bodyguardi, luxusní vozy a hotel! Co tam dělá Nosková s partnerem?

Vytvořeno dne 19.05.2020

 

O víkendu se v jednom z luxusních a velice žádaných pražských hotelů naskytla nevídaná příležitost zachytit extrémně zvláštní a očividně utajenou schůzku neznámých mužů, evidentně cizí národnosti, kteří jako by vypadli z gangsterských filmů. Co je ovšem zarážející je účast muzikálové královny a zpěvačky Michaely „Míši“ Noskové s partnerem Jindřichem Čandou.

To vše v doprovodu po zuby ozbrojené a vybavené mnohočlenné ochranky.

Krom celé zvláštní situace, se fotografovi také podařilo zachytit postupný příjezd celé skupiny luxusními vozy, kdy jsme dodatečně zjistili, že dva sloužili pravděpodobně jako tzv. backup pro nenadálé bezpečnostní situace. Tedy ozbrojená ochranka se samopaly a výbavou.

Ochranka nebyla jednoznačně jen na okrasu, vzhledem k tomu, že při zahlédnutí fotografa se jeden z členů ochranky velice rázně vydal jeho směrem a gestikuloval. Celou skupinu, včetně Noskové s partnerem tato situace nijak nevyvedla z míry a pokračovali dále do foyer hotelu i s tajemnými muži za doprovodu ředitele onoho luxusního hotelu.

 

Co se tedy dělo? Do čeho se populární muzikálová zpěvačka zamotala? Jakou roli v tom hraje její partner? Proč schůzka probíhala za nejpřísnějších bezpečnostních opatření, která by spíše odpovídala vládním činitelům nebo možná ještě více kmotrům? Více vám přineseme v další reportáži. Fotografovi se totiž podařilo získat šokující záběry, ze kterých vám naběhne husí kůže. Vyjádření Noskové, jejího partnera, ředitele hotelu ani šéfa agentury zajišťující ochranku se nám získat dosud nepodařilo.