Divadlo Broadway odehraje 14 speciálních Koncertů pro 100 návštěvníků
Zdroj: Divadlo Broadway

Divadlo Broadway odehraje 14 speciálních Koncertů pro 100 návštěvníků

Vytvořeno dne 16.05.2020

Ačkoli se v současné době nehrají v Divadle Broadway žádná muzikálová představení, pomalu se do něj opět vrací po několikatýdenní pauze život. Pro své fanoušky Divadlo Broadway připravilo sérii speciálních koncertů pro 100 diváků. V komorní formě se tak publiku představí nejrůznější interpreti účinkující zejména na prknech Divadla Broadway. Od 26. května se tak v průběhu měsíce odehraje celkem 14 Koncertů pro 100.

Vstupenky v prodeji online nebo na pokladně Divadla Broadway. 

„Musím říct, že jsem si za ty dva měsíce volna odpočinul a do práce se moc těším. Za tu dobu, co nás ovládnul koronavir, se ze mě stal zahradník, kuchař, uklízeč, degustátor nejrůznějších vín, kamarád na telefonu nebo student. Tak se opravdu moc těším, až se na koncertu setkám se svými fanoušky,“ sdělil nám Marián Vojtko.

„Na návrat do divadla se po té pauze samozřejmě těším, ale musím zároveň říct, že jsem se ty dva měsíce vůbec nenudil.  Užíval jsem si rodiny, podnikali jsme výlety a hodně jsem odpočíval.  Také jsem stihnul zazpívat seniorům a to udělalo neskutečnou radost nejen jim, ale i mě samotnému,“ dozvěděli jsme se od Daniela Hůlky.

„Pozvala jsem si svého kamaráda Zdeňka Trošku, takže se bude zpívat a určitě bude hodně veselo, ostatně Zdeněk Troška je zárukou skvělé zábavy a moc se na to těším, protože jeden na druhého slyšíme,“ dodala Yvetta Blanarovičová.

Na repertoáru budou dále například koncerty Petra Jandy, Leony Machálkové, Radky Fišarové, Michala Davida, Heleny Vondráčkové, Báry Basikové či Petra Koláře.

Vstupenky v prodeji online na www.divadlo-broadway.cz/program nebo na pokladně Divadla Broadway.