Paní prezidentové bílá sluší. Z Evy Pavlové se stává módní ikona
Zdroj: herminapress

Paní prezidentové bílá sluší. Z Evy Pavlové se stává módní ikona

Vytvořeno dne 10.07.2024

Eva Pavlová, první dáma České republiky, se stává módní ikonou. Její šatník je pod drobnohledem módních odborníků, a nutno podotknout, že jí málokdy co vytknou. Hodně žen se také sympatickou blondýnkou nechává inspirovat.

Letošní léto vsadila Eva Pavlová na bílé nebo světlé barvy. V bílých košilových šatech, v pase převázaných širokou vázačkou, zářila na festivalu v Karlových Varech. V bílé halence, světlé plisované sukni a bílých sandálech je středem pozornosti i na státní návštěvě v USA.

V hlavním městě USA vznikla úplně první Lavička Václava Havla, kterou nyní prezidentský pár společně s dcerou Milady Horákové, paní Kánskou, navštívil. Což potěšilo jak herečku Evu Holubovou, a tak bývalou první dámu Dagmar Havlovou.

 

 

 

Default User Image
Maria, 12.07.2024 00:02
Milý pán Vasek, ďakujem vám za komentár. Som žena. Zo Slovenska. A mimoriadne ma mrzí, keď iná žena píše takéto komentáre. Som sklamaná, keď takto opluvaju našu bývalú prezidentku, pani Caputovu. A vašu prvú damu. Ženy prosím, pamätajte sa!!! Verím tomu, že má teraz pošlete na Slovensko. Tento argument poznám. Ale to vôbec nie je o krajine. Slušne sa môžeme správať v hocijakej krajine. Ďakujem.
Default User Image
Citron, 12.07.2024 09:58
Chtělo by to být jí trochu méně nebo na ro dojede,všeho moc škodí