Táta se synem to pořádně rozjeli. Standa Hložek a jeho Matyáš si střihli společnou píseň
Zdroj: herminapress

Táta se synem to pořádně rozjeli. Standa Hložek a jeho Matyáš si střihli společnou píseň

Vytvořeno dne 10.07.2024

S malým defektem na garderobě odzpíval Stanislav Hložek své vystoupení. Praskla mu přezka pásku u kalhot a letošní sedmdesátník přemýšlel, co s tím. 

„Tohle je prkotina. To se mi staly horší věci, nevydržel kostým, vyzula se mi bota a jiné trapasy. Jednou mi praskly kalhoty vzadu ve švu. To jsem se při té písni radši už ani nehnul, a pak jsem z jeviště vycouval stále k publiku čelem,“ smál se Stanislav Hložek na soustředění soutěže Muže roku 2024 v pražské Vile Lanna. Své kulatiny oslaví zpěvák 16. září velkým koncertem v Lucerně. „S tou sedmdesátkou nic nenadělám, tak to alespoň pořádně oslavíme.“

Na společenském večeru Muže roku si se svým tátou zazpíval také Matyáš Hložek, který získal titul Muže roku v roce 2017.„Chodím pravidelně na akce Muže roku a vždycky to na mne dýchne, rád na soutěž vzpomínám.“ Oprotiminulým rokům bývalý hokejista Matyáš výrazně pohubl. „Hodně trénuji na triatlon a baví mě to. Do kola jsem se zbláznil, rád běhám a trénuji plavání. Hodně mě podporuje přítelkyně, která je také sportovně založená. První závod mám fakt už brzo. Hokej mám stále rád, hraji za Olymp a fotbal za Amforu,“ usmíval se Matyáš, který si píše vlastní písně a s kamarádem Nikem Jalauzidisem chystají první desku.

Prezident soutěže David Novotný a jeho soutěž Muž roku letos slaví 25. výročí trvání. Bylo to čtvrt století soustavné a poctivé práce. „Já na to moc nemyslím. Není čas. Máme za sebou soustředění, kde pánové s fotografem Jiřím Hermanem ml. nafotili v oblecích od firmy Koutný a volnočasového oblečení od firmy C&A či ve spodním prádle a plavkách od Trenýrkárny fotky do soutěžního kalendáře na příští rok, pod vedením Daniely Křehlové trénovali choreografii na finálový večer, s Janem Přeučilem absolvovali kurz rétoriky. V závěru soustředění se na módní přehlídce představili hostům společenského večera, kde kromě Standy Hložka a Matyáše Hložka také vystoupily Bára Mottlová, Jana Fabiánová, Míša Nosková, Zuzana Bubílková, a Marcela Březinová. Oddechnu si, až bude po finále,“ uvedl s úsměvem David Novotný.

Finále Muže roku se koná 23. srpna v Městském divadle v Náchodě a na podiu se představí tito finalisté:

1. David Vencl - asistent hudební společnosti, 25 let, Náchod

2. Vojtěch Bělunek - podnikatel, 32 let, Ostrava

3. Daniel Štefan - student, 20 let, Strančice

4. Ondřej Valenta - učitel, 32 let, Praha

5. Jan Jiránek - mechatronik, 26 let, Mladá Boleslav

6. Jiří Dráb - manažer, 32 let, Zlín

7. Daniel Sklář - podnikatel, 29 let, Praha

8. Jakub Mádl - asistent kameramana, 35 let, Nový Bydžov

9. Jakub Klíma - podnikatel, 32 let, České Budějovice

10. Petr Hantych - řidič, 29 let, Ústí nad Labem

11. Marcel Nazad - manager, 34 let, Prostějov

12. Tom Jurka - spisovatel a cestovatel, 32 let, Praha