Parťák Kubišové Václav Neckář: Skončil v nemocnici stejně jako Marta!
Zdroj: herminapress

Parťák Kubišové Václav Neckář: Skončil v nemocnici stejně jako Marta!

Vytvořeno dne 02.08.2022

Když před pár dny vezli Václava Neckáře (78) do Nemocnice na Homolce, netušil, že do stejného zařízení přivezli i jeho dlouholetou kolegyni a kamarádku Martu Kubišovou (79). Ta byla hospitalizována kvůli akutní perforaci střev a šlo jí o minuty.

Zpěvák se podle informací Blesku dostal do nemocnice ve stejný den jako Kubišová kvůli nevolnosti. Z ničeho nic přestal hýbat prsty u jedné ruky a brněly ho. Aby se mu udělalo lépe, musel být na kapačkách. Zůstal tam i přes noc, a právě v tu chvíli přivezli i Martu Kubišovou.

„Přestal jsem myslet okamžitě na sebe a dostal jsem o ni strašný strach, znovu se mi udělalo zle,“ řekl Blesku Neckář. Za svou kamarádku se pak modlil, aby náročnou operaci přežila a brzy se zotavila.

Jeho zdravotní obtíže naštěstí nebyly tak vážné, proto ho už druhý den pustili. Prsty přestaly brnět a celkově se cítil dobře. Oba interpreti se měli potkat za zcela jiných okolností, a sice v Muzeu Kampa, kde minulý pátek Neckář vystupoval se svým bratrem k příležitosti 50. narozenin jejich kapely Bacily.

„Martička tam měla být tím nejčestnějším hostem,“ dodal smutně Václav, který s Martou v rámci tria Golden Kids sklízeli v 70. letech své největší úspěchy.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 02.08.2022 22:35
to je zajimave ja mel to same a dva mesice me nachali cekat v teplicke nemocnici na ct vysetreni az to samo odeznelo
Default User Image
Jiri Tichanek, 03.08.2022 14:12
Po úrazu mi ochrnula pravá ruka,respektive prsteník a malík.Když mi sundali sádru,říkal jsem doktorům že mne brní pravá ruka a nemám v ní cit.Jejich reakce mne celkem dostala.No buď to přejde samo nebo se stím budete muset naučit žít.Nějaké vyšetření? Ani omylem.