Oddávající Krampol o svatbě Vémoly s Lelou: Nemám žádné oprávnění oddávat, už jsou dávno svoji!
Zdroj: herminapress

Oddávající Krampol o svatbě Vémoly s Lelou: Nemám žádné oprávnění oddávat, už jsou dávno svoji!

Vytvořeno dne 29.07.2022

Veselka bojovníka Karlose Vémoly a jeho vysněné princezny Lely Ceterové, dnes už Vémolové měla vše, co česká svatba má mít. Od oddávajícího, přes bílé holubice až po svíčkovou k obědu. Háček je však v tom, že celé to byla jen taková show pro hosty. Lela s Karlosem se oficiálně vzali už před několika dny.

I proto jim manželství mohl "zpečetit" známý herec Jiří Krampol. Ač ženich zarytě tvrdil, že se Krampol akreditoval a má oprávnění oddávat, sám Jiří to vyvrátil. "Nemám samozřejmě oprávnění oddávat, ta primátorská medaile na mém krku je pouhá rekvizita. Jsem přesvědčen, že tito dva jsou dávno oddáni a já jim tímto jen zpestřil svatbu století," přiznal Blesk.cz herec.

Obřad byl tak jen takové menší divadélko pro přítomné hosty, se kterými Lela s Karlosem chtěli oslavit společný krok v jejich životech. Vždyť i Krampolův proslov byl pojat v přátelském duchu a u zpečetění jejich manželství chyběla matrikářka.

Nicméně všichni přítomní si velkolepou svatbu užili naplno, i přesto že nebyla skutečná. Inu co, řekli si ANO, padl novomanželský polibek a i si vyměnili luxusní snubní prsteny. Ty vybírala nevěsta a ženich se tak pořádně plácl přes kapsu. "Na ty padla velká část mé výplaty za zápas," potvrdil Blesk.cz Vémola s tím, že naštěstí se mu díky posledním třem zápasům rozpočet na svatbu o trochu zvětšil. Už v minulosti Lela podotkla, že doufá, že se do 1 milionu korun se svatbou vejde. No, tak snad se jim to povedlo...