Pavla Dostálová se na natáčení Pálavy potloukla. Odřeniny po celém těle, obličej si chránila
Zdroj: herminapress

Pavla Dostálová se na natáčení Pálavy potloukla. Odřeniny po celém těle, obličej si chránila

Vytvořeno dne 09.08.2022

Herečka Pavla Dostálová je důkazem toho, že herci mimo natáčení musí byt na sebe hodně opatrní a relaxovat bez ohrožení zdraví a života. Při natáčení seriálu Pálava nalákala Pavlu krásná příroda na vyjížďku na moderním „přibližovadle“ jednokolce Onewheel. A že se něco nepovedlo, svědčí obvazy na rukou a noze herečky.

„Jediné, co mi při pádu blesklo hlavou, že si musím chránit obličej. Tam by odřeniny opravdu zamaskovat nešly. Ruce a nohy jsme potom překryly dlouhými rukávy a nohavicemi,“ uvedla hrdinka seriálu Pálava na tiskové konferenci TV Prima, kde s nechtěnými módními doplňky byla k nepřehlédnutí.

V novém seriálu hraje ambiciózní a vdanou Ivetu. „Je to taková organizátorka zájezdu – a taky na Pálavě zůstane jako ostatní, i když vůbec nechtěla. Budu to tady dávat do pucu, obzvláště Tomáše Matonohu,“ naznačuje Pavla Dostálová.

Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, bývalých spolubydlících z vysokoškolské koleje, kteří se tu každých pět let pravidelně scházejí. Pětice hrdinů díky náhodě a starému kamarádovi zůstane na Pálavě místo dvou dnů na neurčito, a tím začíná jejich životní dobrodružství. Burzovní makléř Jaromír Kerndl (Patrik Děrgel), sportovkyně Ája (Denisa Nesvačilová), svérázný flegmatik Michal (Michal Isteník), knihkupec Filip Kořínek (Jiří Panzner) a podnikatelka Iveta (Pavla Dostálová) si uvědomí, že odpočinek je stejně důležitý jako tvrdá práce.